حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677036/41 زمان: 17:10   1399/01/18 بازدید: 15,792

هر چقدر هم طول بکشد باید مسابقات را تمام کنیم؛

پیشنهاد جالب مرزبان برای لیگ نوزدهم و بیستم

علیرضا مرزبان پیشنهاد جالب توجهی برای پایان مسابقات فوتبال ایران و همینطور آغاز مسابقات فصل بعد مطرح کرده است.

علیرضا مرزبان مربی سابق تیم های پرسپولیس و سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در رابطه با سوالاتی که این روزها پیرامون مشخص شدن تکلیف مسابقات فوتبال و به خصوص لیگ برتر وجود دارد، پیشنهاد جالب توجهی را مطرح می کند و می گوید: من موافق صد در صد این هستم که لیگ حتما ادامه پیدا کند. این موضوع باید با همکاری و مکاتبه با AFC انجام شود، تا زمان نقل و انتقالات تغییر پیدا کند. چون بازی های آسیایی هم مقابل تیم های ما وجود دارد.

 

او ادامه داد: مهم این است که لیگ ادامه پیدا کند. هر چقدر می خواهد ادامه پیدا کند. می توانیم 4 روز یکبار بازی ها را برگزار کنیم و بازی های حذفی را هم می توانیم برگزار کنیم.

 

مرزبان با اشاره به مشکلاتی که این تقویم می تواند برای سال آینده ایجاد کند، توضیح داد: از آن طرف چون برای سال آینده ممکن است به مشکل بربخوریم، به خاطر محدودیت هایی که برای بازی های ملی و فیفادی داریم. پیشنهاد من این است که این فصل را تمام کنیم تا تیم قهرمان، آسیایی ها و سقوط کننده ها مشخص شوند و همینطور در مسابقات لیگ یک هم سقوط کننده ها و صعود کننده ها مشخص شوند.

 

سرمربی سابق نفت مسجد سلیمان ادامه داد: پیشنهاد من این است که هشت تیم ابتدایی جدول در این فصل، بازی هایی که با تیم های مقابلشان دارند که در رده های نهم تا 16 ام فصل نوزدهم قرار گرفته اند، یک بازی انجام دهند و آن هم در خانه حریف. به نظرم اگر ما این مسئله را انجام دهیم، می توانیم عقب ماندگی‌مان از نظر زمانی را جبران کنیم و ضمن مشخص کردن سرنوشت لیگ نوزدهم، لیگ بیستم را هم برگزار کنیم و محدودیت های زمانی را پشت سر بگذاریم

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.