کد خبر: 1677045/29 زمان: 18:25   1399/01/18 بازدید: 10,052

نیمار: بعضی روزها به خودم هم شک می کردم

مصدومیت های متوالی در چند فصل اخیر به کابوسی برای نیمار تبدیل شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار سال 2017 بود که در انتقالی جنجالی بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد و گران ترین فوتبالیبست دنیا لقب گرفت اما از ان زمان او دیگر نتوانسته به بهترین فرم خودش برگردد و در این قضیه مصدومیت ها نیز نقش مهمی ایفا کرده اند.

 

 

 

 

ستاره برزیلی در دو فصل گذشته و در حساس ترین مقطع به دلیل مصدومیت از ترکیب تیمش به دور مانده و پی اس جی هم از غیبت او در لیگ قهرمانان ضربه فراوانی دید.

او کوپا آمه ریکای 2019 را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد هرچند در نهایت برزیل بدون او عنوان قهرمانی را کسب کرد. مصدومیت های متوالی نیمار باعث شده تا او حتی خودش به توانایی هایش تردید کند.

نیمار در این رابطه گفت:« بدترین اتفاق برای یک بازیکن حرفه ای مصدومیت است. از این موضوع در دو فصل اخیر خیلی آسیب دیدم. گاهی اوقات خودم را زیر سوال می بردم.»

 

 

 

 

تنها این مصدومیت ها روی بازیکن پاری سن ژرمن تاثیر نگذاشته است. او از مرگ کوبی برایانت که به دلیل سقوط هلی کوپتر جانش را از دست داد به شدت ناراحت شده بود. نیمار در این رابطه گفت:« مرگ کوبی روی من خیلی اثر گذاشت چون زندگی های ما خیلی به هم مرتبط هستند. زمانی که با یک نفر آشنا می شوید بدون این که در نظر داشته باشید ورزشکار است یک رابطه خیلی متفاوت شکل می گیرد. رابطه ام با کوبی خیلی خاص بود. ورزش و جامعه یک فرد خیلی خاص را از دست دادند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.