حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677071/41 زمان: 20:22   1399/01/18 بازدید: 27,935

بسته پیشنهادی سپاهان برای تعیین تکلیف لیگ

منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان می گوید بهترین راه در این شرایط این است که مسابقات در لیگ نوزدهم تکرار شود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه ویروس کرونا رقابت های لیگ برتر را در نهایت به تعطیلی کشاند، دیدگاه های های مختلفی از سوی باشگاه های مختلف برای تعیین سرنوشت مسابقات ارائه شده است؛ موضوعی که البته تنها به ایران محدود نمی شود و تمام مسئولین مسابقات فوتبال در کشورهای مختلف درگیر چنین موضوعی هستند.

 

در این میان مدیران و مسئولان تیم هایی که رتبه اول را در اختیار دارند و بیش از آنها هوادارانشان، می گویند در صورت مهیا نشدن شرایط برای ادامه مسابقات، باید آنها را به عنوان قهرمان معرفی شوند و به طور طبیعی سایر تیم های هم با این دیدگاه مخالفت می کنند.

 

در همین رابطه منوچهر نیکفر سرپرست جدید باشگاه سپاهان هم دیدگاه باشگاهش را اینطور در گفتگو با تسنیم اعلام کرده است:«  در صورت نیمه تمام ماندن مسابقات‌ دو روش می‌تواند در دستور کار قرار بگیرد، اول اینکه 21 بازی گذشته نادیده گرفته و فصل نوزدهم تکرار شود. روش دوم هم این است که لیگ همین‌جا تمام شود و قهرمان نیم‌فصل به‌عنوان قهرمان فصل انتخاب شود. الان از نیم‌فصل 6 هفته گذشته و تا پایان فصل 9 هفته مانده، پس منطقی است که قهرمان نیم‌فصل، قهرمان لیگ باشد.»

 

نیکفر البته در ادامه به موضوع مهمی اشاره می کند می گوید:« در نهایت بهترین مسئله می‌تواند نظر و تصمیم فیفا باشد که همه باید آن را بپذیریم، اما به نظر من اگر فصل تکرار شود، بهتر است.»

 

گفتنی است این موضع برای برهه ای مطرح شده که امکان برگزاری مسابقات لیگ برتر مهیا نشود؛ در حالی که مسئولان فوتبال ایران قصد دارند تا به هر ترتیبی که شده، به صورت فشرده 9 بازی باقی مانده در لیگ برتر و همینطور لیگ های دیگر را حتی با 2،3 ماه تاخیر هم که شده برگزار کنند تا درگیر حواشی تصمیمات اتخاذ شده در آینده نشوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.