حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677210/41 زمان: 15:52   1399/01/19 بازدید: 2,733

با اعلام معاون مطبوعاتی؛

آغاز به کار مجدد روزنامه های کشور از 23 فروردین ماه 

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد تمام روزنامه های کشور اجازه دارند از تاریخ 23 فروردین ماه فعالیت هایشان را از سر بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، تعطیلی روزنامه های کشور یکی دیگر از مشکلاتی بود که شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده بود، اما حالا و پس از اینکه به صورت رسمی 50 روز سخت از این موضوع سپری شده است، معاون مطبوعاتی کشور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده که تمامی روزنامه های تهران و شهرستان ها می توانند با رعایت موازین بهداشتی به انتشار دوباره اقدام کنند.


در زیر متن این اطلاعیه را می خوانید: 


به اطلاع می‌رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روزشنبه  23 فروردین در سراسر کشور کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، امکان انتشار خواهند داشت.
 
همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه ها  و هماهنگی بعمل آمده با مسولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در شهر تهران نیز که طرح فاصله گذاری هوشمند از روز 30فروردین اجرا می‌شود، چاپ نشریات  شامل این محدودیت نخواهد بود و روزنامه ها و نشریات چاپی می‌توانند از روز 23 فروردین، فرآیند تولید، چاپ و توزیع  را آغاز نمایند.
 
بدین ترتیب در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مصوب و رعایت تمام جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید، چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه ها  از روز 23 فروردین، انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.