حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677263/42 زمان: 20:47   1399/01/19 بازدید: 23,818

گواردیولا به دنبال رهایی از شر مدافع سیتی!

دوران حضور کایل واکر، مدافع انگلیسی منچسترسیتی در این تیم رو به پایان است.

 

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر و علیرغم تعطیل بودن رقابت های فوتبال در انگلیس، کایل واکر باز هم حاشیه ساز شده و به نظر می رسد صبر پپ گواردیولا در مورد او به سر آمده است. نشریه میرر در گزاری مدعی شد کایل واکر فصل بعد در ترکیب منچسرسیتی جایی نخواهد داشت.

 

 

در حالیکه بسیاری از بازیکنان بزرگ در هفته های اخیر و به دلیل عدم شیوع ویروس کرونا از مردم درخواست می کنند در خانه بمانند، کایل واکر ابتدای این هفته با دوستانش یک مهمانی در خانه اش برپا کرده و تصاویر این مراسم نیز منتشر شد. اتفاقی که خشم باشگاه منچسترسیتی را برانگیخته و اخبار حاکی از آن است که این باشگاه می خواهد دو هفته دستمزد کایل واکر را برای جریمه این تخلف از او کم کند.

 

اگرچه کایل واکر خیلی سریع به خاطر برپایی این مراسم در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کرد، اما به نظر می رسد پپ گواردیولا از این رفتار مدافع 29 ساله تیمش به ستوه آمده و می خواهد نام او را در فهرست فروش سیتی قرار دهد. از نظر سرمربی اسپانیایی، کایل واکر نظم باشگاه را با این حرکت بهم زده و قوانین را نادیده گرفته است. البته هنوز مشخص نیست که تا تابستان جه اتفاقاتی رخ خواهد داد، اما به نظر گواردیولا در حال حاضر خیلی از دست کایل واکر خیلی عصبانی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.