حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677347/30 زمان: 12:48   1399/01/20 بازدید: 3,314

12 تا 20 درصد از حقوق بازیکنان رئال کم می‌شود

باشگاه رئال مادرید هم سرانجام تصمیم گرفت با مذاکره با بازیکنانش، درصدی از حقوق آنها را در این مقطع که رقابت های فوتبال تعطیل شده، کاهش بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شیوع ویروس کرونا که به تعطیلی رقابت های ورزشی در سراسر دنیا منجر شد، باشگاه های مختلف به دلیل کاهش درآمد، تصمیم به کاهش دستمزد بازیکنان در این مدت گرفتند.

در این بین، چند روز قبل، مدیران لالیگا از باشگاه ها خواستند تا با کاهش دستمزد بازیکنان، به پرداخت دستمزد سایر کارمندان ادامه بدهند تا آنها در این مقطع کمتر دچار مشکل شوند.

با توجه به شرایط مالی مناسب باشگاه رئال مادرید، آنها در ابتدا قصد کم کردن از حقوق بازیکنان را نداشتند اما اکنون تصمیم به این کار گرفتند و براساس گزارش ها، به این منظور، مذاکرات با بازیکنان تیم های فوتبال و بسکتبال باشگاه را آغاز کردند.

 

 

 

آنطور که شبکه رادیویی کادنا سر خبر داده، رئالی ها دو گزینه را پیش روی بازیکنان قرار دادند: در صورتی که رقابت ها دوباره از سر گرفته شود، تنها 12 درصد از حقوق بازیکنان کم شود. و در صورتی که فصل در همین مقطع به پایان برسد، 20 درصد از حقوق آنها کسر خواهد شد.

براساس گزارش ها، بازیکنان تیم بسکتبال رئال با این پیشنهاد موافقت کرده اند و اکنون مدیران رئال منتشر پاسخ بازیکنان تیم فوتبال هستند. آ.اس ادعا کرده که بازیکنان تیم فوتبال هم به این پیشنهاد پاسخ مثبت داده اند و تا 48 ساعت دیگر، توافق نهایی حاصل می شود.

این در حالی است که روز گذشته، تونی کروس، ستاره آلمانی رئال، در مصاحبه ای کاهش حقوق بازیکنان را کار بیهوده ای توصیف کرده بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.