حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677395/4 زمان: 15:58   1399/01/20 بازدید: 74,813

3 سرخپوش قرنطینه را دور زدند

تصویری جنجالی از تمرینات مخفی پرسپولیسی‌ها

برخی بازیکنان پرسپولیس در اقدامی غیرحرفه‌ای تمرینات اختصاصی خود را به صورت مشترک در روزهای قرنطینه در محل استادیوم شهیدکاظمی دنبال می‌کنند.

 

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، ستاد مبارزه با کرونا انجام تمرینات را ممنوع اعلام کرده، برخی بازیکنان با حضور در محل تمرین تیم‌های خود از این قاعده عبور کرده‌اند تا با تصمیمی خطرناک مشکلاتی ایجاد کنند.


طی روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص تمرین برخی بازیکنان پرسپولیس در این شرایط به وجود آمده بود که در چند مرحله نیز از سوی مسوولان این باشگاه تکذیب شد. اکنون اما انتشار تصویری از حضور این بازیکنان در محل تمرین به این شایعه رنگ واقعیت بخشیده است.


محمد انصاری، احمد نوراللهی و مهدی ترابی از جمله بازیکنانی هستند که طی روزهای اخیر با شکستن قرنطینه و حضور در محل تمرین، حاشیه ساز شده‌اند. این تصویری است که نشان می‌دهد انصاری در کنار نوراللهی و ترابی و البته بهمراه مسعود حسن زاده، مهاجم سابق ذوب آهن و سپاهان در کنار یکی از دوستان در استادیوم شهید کاظمی حضور یافته و تمرینات اختصاصی خود را بدون در نظر گرفتن شرایط خطرناک شیوع کرونا در کنار یکدیگر انجام می‌دهند.

 


طی روزهای اخیر علیرغم شروع تمرینات در برخی تیم‌های حرفه‌ای دنیا همچون بایرن مونیخ، آنها شرایط و تدابیر سخت‌گیرانه‌ای برای این منظور دنبال کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به رعایت فاصله فیزیکی بین بازیکنان و البته تمرینات جداگانه اشاره کرد اما اکنون این تصویر از بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد که آنها هیچ کدام از شرایط لازم برای قوانین قطع کردن زنجیره کرونا را رعایت نکرده‌اند.

 

مدیران و کادرفنی پرسپولیس در این خصوص مدعی هستند که این تمرینات اختصاصی بدون هماهنگی آنها صورت گرفته و هیچ برنامه تمرینی و اختصاصی برای شاگردان خود در محل تمرین اعلام نکرده اند و تنها مربی بدنساز کار تمرینات خانگی و برنامه آن را به بازیکنان ابلاغ کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.