حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677438/42 زمان: 19:48   1399/01/20 بازدید: 4,380

سرمربی بایرن و تاکید به تمدید با مانوئل نویر

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ ابراز امیدواری کرد قرارداد مانوئل نویر تمدید شود.

به گزارش "ورزش سه"، با تمدید قرارداد توماس مولر، این روند در بایرن مونیخ آغاز شده و به نظر به زودی نوبت دیگر بازیکنان از جمله مانوئل نویر، تیاگو و داوید آلابا است. هانسی فلیک مدعی شد این بازیکنان عملکرد خوبی در ماه های اخیر داشته اند و باشگاه باید با آنها تمدید کند.

 

هانسی فلیک گفت: "همه ما از پیشرفت روند تمدید قرارداد بواتنگ رضایت داریم. ما به عنوان کادر فنی از او حمایت می کنیم، اما همه چیز به پیشنهاد خود بواتنگ بستگی دارد. از این نظر پیشرفت بسیار مثبت بوده است. اگر بواتنگ تصمیم به ماندن در بایرن گرفت، همه کارهای ممکن را برای تمدید قرارداد انجام خواهیم داد. بواتنگ تا امروز از حمایت ما برخوردار بوده و در آینده نیز چنین خواهد بود.

 

 

اینها تصمیماتی نیز هستند که خود بازیکنان باید بگیرند. در هفته‌ ها و ماههای گذشته، من توضیح داده ام که مانوئل نویر، داوید آلابا یا تیاگو برای ما چقدر اهمیت دارند. آنها طی شش ماه گذشته دستخوش تغییرات بزرگی شده و عملکردی در سطح بالا ارائه داده اند. باشگاه نیز متوجه این موضوع شده و امیدوارم که در مسیری صحیح پیش برود."

 

گرچه روند مذاکرات نویر در برای تمدید قرارداد متوقف شده، اما فلیک امیدوار است که بایرن با این دروازه بان به توافق برسد. هانسی فلیک افزود: "من برای مدت طولانی است که مانوئل نویر را می شناسم. ما رابطه خوبی داشته، از یکدیگر بسیار قدردانی می کنیم. این تصمیم او است، نویر می داند چه اهمیتی در بایرن مونیخ دارد. نه فقط من بلکه کل باشگاه از تمدید قرارداد نویر خوشحال می شویم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.