حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677452/52 زمان: 21:48   1399/01/20 بازدید: 13,197

ادعای عجیب درباره ادامه مسابقات لیگ برتر انگلیس

پائولو مارینو، مدیر باشگاه اودینزه و یکی از سهامداران واتفورد مدعی شد که به زودی بیانیه ای در رابطه با لغو کامل رقابت‌های لیگ برتر منتشر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، اخیرا فدراسیون فوتبال بلژیک اعلام کرد که به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در این کشور ادامه مسابقات به طور کامل لغو شده است. حالا اما گمانه زنی هایی در رابطه با اتخاذ این تصمیم در سایر کشورها نیز به گوش می رسد.

 

اخیراً مشخص شد که رقابت‌های لیگ برتر انگلیس تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است و هنوز زمان دقیقی برای از سرگیری مسابقات مشخص نیست. در همین رابطه اما یکی از سهامداران باشگاه واتفورد و مدیر اودینزه ادعای عجیبی را مطرح کرده است. پائولو مارینو در این باره گفت: " بلژیک با وجود تهدیدهایی که از سوی یوفا شد، مسابقات خود را به طور کامل لغو کرد. این تصمیم به زودی از سوی لیگ برتر نیز اتخاذ خواهد شد."

 

 

 

 

مارینو در ادامه گفت: " در انگلیس نیز بیانیه‌ی مشابه بلژیک منتشر خواهد شد. در آنجا اوضاع بسیار وخیم است. رک به شما بگویم فقط باید منتظر بمانیم که این ویروس تمام شود و بعد از آن می‌توانیم از فوتبال لذت ببریم. مهم نیست چقدر طول می کشد فقط ما باید از این منطقه خطرناک خارج شویم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.