حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677593/41 زمان: 20:46   1399/01/21 بازدید: 10,176

فیفا هم به دبیر کل جدید فدراسیون رسمیت داد 

رئیس عالی فدراسیون های عضو فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ضمن تبریک دبیرکلی مهدی محمد نبی برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در نامه ارسالی  ورون موسنگواومبا،رییس عالی فدراسیون های عضو فیفا آمدهاست؛


 
جناب آقای مهدی محمد نبی
دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

 
زوریخ: 9 آوریل 2020


دبیرکل محترم،
بازگشت به نامه مورخ 8 آوریل 2020 فدراسیون فوتبال ایران در مورد انتصاب جنابعالی به عنوان دبیرکل فدراسیون، به نمایندگی از مدیریت فیفا صمیمانه به جنابعالی تبریک عرض نموده و برای شما در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت می نمایم.


همچنین مشتاقانه منتظر همکاری با جنابعالی برای توسعه و پیشرفت فوتبال جمهوری اسلامی ایران  می باشم.


در پایان اعلام می دارم اطمینان داشته باشید که مدیریت فیفا به حمایت خود از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایرانبرای دستیابی به اهداف تعیین شده و تقویت هرچه بیشتر همکاری های موجود، ادامه خواهد داد.


        ارادتمند- فیفا
    
   ورون موسنگو –اومبا

رئیس عالی فدراسیون های عضو

 

 

گفتنی است این نامه در شرایطی به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده است که پیش تر انتخاب مهدی محمد نبی به عنوان دبیرکل جدید و برکناری ناگهانی ابراهیم شکوری مورد تایید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار نگرفته بود.

 

همچنین دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا داتو ویندزور جان نیز به صورت همزمان با ارسال نامه ای مشابه به فدراسیون فوتبال، انتخاب نبی را تبریک گفته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.