کد خبر: 1681289/42 زمان: 11:00   1399/02/11 بازدید: 17,236

مدافع بارسلونا در مسیر انتقال به منچسترسیتی

احتمال زیادی در مورد انتقال نلسون سمدو، مدافع پرتغالی بارسلونا به منچسترسیتی وجود دارد.


به گزارش "ورزش سه"، تقویت خط دفاعی منچسترسیتی را می توان مهم ترین هدف تابستان پپ گواردیولا در نظر گرفت و نشریه اسپورت امروز در گزارشی اذعان داشت خرید نلسون سمدو، مدافع راست بارسلونا در دستور کار مدیران این تیم قرار گرفته است. طبق ادعای این نشریه اسپانیایی، مذاکرات برای نهایی شدن این انتقال در مرحله پیشرفته ای قرار دارد.

 

 

منچسترسیتی ترجیح می دهد ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی اش نیز بخشی از این قرارداد باشد تا خرید مدافع بارسا راحت تر پیش برود، اما باشگاه اسپانیایی تصور می کند قیمت نلسون سمدو بالاتر از کانسلو است و به همین دلیل اگرچه بارسلونا نیز بی میل به خرید مدافع سیتی نیست، اما ممکن است این دو معامله به صورت جداگانه انجام شود.

 

بارسلونا در گفت و گو با ژرژ مندس، مدیر برنامه نلسون سمدو در مورد جدایی او چراغ سبز نشان داده، اما مبلغ 45 میلیون یورو برای فروش او درخواست کرده است که همین رقم کار سیتیزن ها برای خرید مدافع بارسا را دشوار می سازد. قرارداد نلسون سمدو با باشگاه بارسلونا در تابستان سال 2022 به اتمام خواهد رسید و با توجه به عدم توافق برای تمدید قرارداد، فروش این بازیکن در تابستان همین امسال برای بارسا منطقی تر خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.