کد خبر : 1682631 | 18 اردیبهشت 1399 ساعت 23:05 | 13.5K بازدید | 0 دیدگاه

شوک کرونا در برزیل؛ 38 تست مثبت در فلامینگو!

باشگاه برزیلی فلامینگو اعلام کرد نتیجه تست کرونای 38 نفر از اعضایش مثبت بوده که سه نفر از آنها بازیکنان تیم اول باشگاه بوده‌اند.

شوک کرونا در برزیل؛ 38 تست مثبت در فلامینگو!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه برزیلی فلامینگو رسما اعلام کرد نتیجه تست ویروس کرونای 38 نفر از اعضای این باشگاه مثبت بوده است. در مجموع 293 نفر از اعضای باشگاه فلامینگو در آزمایش کووید19 شرکت کردند و نتیجه تست 38 نفر از آنها مثبت بوده. سه نفر از بازیکنان تیم اول باشگاه جزء این افراد هستند.

 

1495095

 

باشگاه فلامنگو، قهرمان فصل 2019 کوپا لیبرتادورس می‌گوید هیچیک از این 38 نفر علائم کرونا را نشان نمی‌دهند. از این گذشته آزمایش‌ها نشان داده که یازده نفر دیگر و از جمله چند بازیکن هم قبلا به کرونا مبتلا شده و بهبود یافته‌اند.

 

در بیانیه منتشر شده از طرف باشگاه فلامینگو چنین آمده:" بازیکنان ما به همراه خانواده‌هایشان یا هر کدام از کارمندان باشگاه که نتیجه تست‌شان مثبت باشد وارد قرنطینه شده و هر روز وضعیت‌شان بررسی شده و از آنها تستهای جدید گرفته خواهد شد. باشگاه فلامینگو تاکید می‌کند که با مسئولیت‌پذیری کامل با مقامات دولتی کار می‌کند تا بتوانیم در کنار همدیگر به هدف بزرگ‌مان یعنی بازگشت فعالیت‌های فوتبالی در کمترین زمان ممکن است دست پیدا کنیم".

 

1495093

 

در اواخر اسفند هم اعلام شد خورخه ژسوس سرمربی فلامینگو به ویروس کووید19 مبتلا شده ولی او علائم خفیفی داشت و یک هفته بعد اعلام شد که حال این مربی پرتغالی بهبود یافته است.

 

 

دیدگاه‌ها