حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1683697/1 زمان: 08:46   1399/02/25 بازدید: 1,827

پراش: همه فکر می‌کنند شرایط ایده‌آل است

سرمربی تیم‌ملی دوچرخه‌سواری گفت: همه فکر می‌کنند شرایط ایده‌آل بوده و ما نمی‌توانیم نتیجه بگیرم، اما واقعا با مشکل مواجه هستیم و کار کردن سخت است.

به گزارش ''ورزش سه'' و به نقل از فارس، محمود پراش در مورد وضعیت تیم‌ملی دوچرخه سواری اظهار داشت: فعلا در شرایط کرونایی هستیم و همه چیز تعطیل است و نمی‌توانیم کار خاصی را انجام دهیم. بچه‌ها تمرینات خود را انجام می‌دهند و روزهای جمعه در مجموعه ورزشی آزادی هم خودم در کنار آنها هستم. اگر برنامه مشخص داشته باشیم می‌توانیم بهتر کار کنیم. سال گذشته شرایط در حال بهتر شدن بود و بچه‌های خوبی کنار هم جمع شده بودند که سر و کله کرونا پیدا شد و همه چیز را تغییر داد.

 

وی ادامه داد: همه فکر می‌کنند شرایط ایده‌آل است و ما نمی‌توانیم کار کنیم و نتیجه بگیرم، اما واقعا وضعیت اقتصادی خوب نیست و با مشکل مواجهیم. اگر ما هم امکانات دیگر کشورها را داشتیم، همه چیز فرق می‌کرد.

 

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری در مورد استعفاها در فدراسیون و اینکه او همچنان ادامه خواهد داد یا خیر، گفت: هرکسی استعفا داده، دلایل خودش را دارد، اما من تا جایی که بتوانم می‌مانم و دوست دارم در کنار بچه‌ها باشم و به آنها کمک کنم.

 

پراش در مورد اینکه مسابقه آنلاین به چه شکل برگزار خواهد شد، گفت: این رقابت هفته آینده برگزار می‌شود و هر رکابزنی می‌خواهد شرکت کند. باید نرم افزاری را نصب کند و یک دستگاه «ترینر» در خانه یا هرجای دیگر داشته باشد. نفرات برتر هم جوایزی را دریافت خواهند کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.