کد خبر: 1683780/29 زمان: 16:10   1399/02/25 بازدید: 56,371

در مصاحبه با دیلی میل

اعتراف کلاتنبرگ پس از 4 سال؛ گل رئال آفساید بود

مارک کلاتنبرگ داور مشهور انگلیسی در مصاحبه با دیلی میل فاش ساخت که گل سرخیو راموس در فینال سال 2016 لیگ قهرمانان نباید پذیرفته می شد.

به گزارش "ورزش سه"، فینال لیگ قهرمانان سال 2016 در میلان و بین رئال مادرید و اتلتیکو برگزار شد. دو تیم در فینال سال 2014 نیز به مصاف هم رفتند که با برتری 4-1 رئال تمام شده بود و فینال دوم از هر حیث حساس تر به نظر می رسید.

رئال برای ثبت یازدهمین قهرمانی خود وارد زمین شد و اتلتیکو تشنه انتقام بود. در نهایت کار در وقت های قانونی و اضافی با تساوی 1-1 به اتمام رسید و رئال در ضربات پنالتی توانست پیروز شده و عنوان قهرمانی را کسب کند.

تک گل رئال در جریان بازی را سرخیو راموس در موقعیت مشکوک به آفساید به ثمر رساند و مارک کلاتنبرگ داور بازی پس از 4 سال اعتراف کرد که در پذیرش گل رئال اشتباه کرده است.

 

 

 

 

کلاتنبرگ به دیلی میل گفت:« رئال ابتدا با گل راموس پیش افتاد ولی گل او آفساید بود. راموس کمی در موقعیت آفساید قرار داشت و بین دو نیمه با مشاهده تصویر گل، متوجه اشتباه مان شدیم. در واقع کمک من اشتباه کرد و پرچم نزد. البته باید بگویم که صحنه بسیار دشواری بود و تشخیص آفساید به سادگی ممکن نبود.»

 

 

 

 

کلاتنبرگ تلاش کرد این اشتباه را جبران کند و زمانی که در نیمه دوم، په په روی فرناندو تورس خطا کرد، به نشانه پنالتی سوت زد.

کلاتنبرگ درباره این صحنه گفت:« په په روی تورس خطا کرد و در حالی که به شدت از من عصبانی بود، به انگلیسی گفت که صحنه هرگز پنالتی نبود. من پاسخ دادم گل نخست شما نباید قبول می شد. سپس په په سکوت کرد. مردم شاید فکر کنند عجیب باشد چون با دو اشتباه نمی توان چیزی را درست کرد. ما داوران این چنین فکر نمی کنیم اما بازیکنان چرا. می دانستم اگر این جمله را به په په بگویم، شرایط را می پذیرد. داوری نکته سرگرم کننده ای ندارد. باید همیشه مراقب بود.»

 

 

 

 

په په پس از پنالتی تلاش زیادی داشت تا با تمارض هم که شده، بازیکنی از اتلتیکو را اخراج کند و در این زمینه ناموفق بود. کلاتنبرگ می گوید که کنترل کردن په په کار بسیار سختی است.

در یک صحنه په په پس از برخورد با یانیک کاراسکو به خود می پیچید، به این گمان که کلاتنبرگ وینگر اتلتیکو را اخراج خواهد کرد:« با خودم فکر کردم بازیکنی به این تنومندی، می تواند با چنین خطایی سرنگون شده و از درد به خود بپیچد؟ او تلاش زیادی داشت تا بازیکنی از اتلتیکو را اخراج کند ولی من تحت تاثیر قرار نگرفتم. شاید داور دیگری بود، فریب په په را می خورد. او بازیکن قابل اعتمادی نیست. یک بازی می تواند ساده به نظر بیاید اما په په این قدرت را دارد تا آن را به چالش بکشد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.