حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1684363/42 زمان: 00:55   1399/02/29 بازدید: 18,409

وین رونی:

از اخراج فان خال ویران شدم!

وین رونی، کاپیتان سابق منچستریونایتد اخراج لوییس فان خال از این تیم را اشتباه توصیف کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، لوییس فان خال بعد از جام جهانی 2014 سرمربی یونایتد شده و در سال 2016 جای خود را به ژوزه مورینیو داد. وین رونی معتقد است یونایتد باید یک فصل دیگر نیز به سرمربی هلندی زمان می داده و با اخراج فان خال مرتکب اشتباه شده است.

 

وین رونی گفت: "من هنگام اخراج لوئیس فان خال داغون شدم. از نظر من کار با فان خال لذت زیادی داشت و یونایتد باید او را برای فصل سوم نگه می داشت. ما می توانستیم خیلی قوی تر باشیم. احساس می کردم اوضاع در حال بهبود است و بازیکنان شروع به درک دیدگاه فان خال کردند.

 

 

در آن دو سال من بیشتر از هر سرمربی دیگری از فان خال یاد گرفتم. به همین دلیل من برای همیشه از او سپاسگزار خواهم شد، نه فقط برای اینکه من را کاپیتان یونایتد کرد، بلکه به خاطر تمام اعتمادی و باوری که به من داشت.

 

به هر حال ما بهترین تیم لیگ را در اختیار نداشتیم و نتوانستیم با 12 بازیکن مصدوم کنار بیاییم. ترکیب اصلی ما به اندازه ای خوب بود که در جمع چهار تیم برتر قرار گیریم، اما دچار بحران مصدومبت شدیم و در ترکیب کیفیتی مشابه سالهای قبل نداشتیم. آن مقطع برای من خوب بود، زیرا من تصمیم گرفته بودم سرمربی شوم. کار کردن با فان خال از این راه به نظر من فوق العاده بود، زیرا من توانستم از او چیزهای زیادی یاد بگیرم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.