حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1684984/52 زمان: 21:52   1399/02/31 بازدید: 20,726

فداکاری بزرگ ستاره آلمانی برای پیوستن به بایرن

نشریه بیلد مدعی شده که لروی سانه حاضر است برای پیوستن به بایرن مونیخ ۳۰ درصد کمتر از حد انتظار خود از این تیم دستمزد دریافت کند.

به گزارش "ورزش سه"، لروی سانه در نقل و انتقالات تابستانی گذشته در آستانه امضای قرارداد با باشگاه بایرن‌مونیخ قرار داشت اما این انتقال به دلیل مصدومیت بد موقع و شدید این بازیکن پیش از آغاز فصل منتفی شد تا او حداقل برای چند ماه دیگر در جمع سیتیزن ها ماندگار شود.

 

منتفی شدن انتقال رسانه به بایرن در نقل و انتقالات گذشته اما باعث نشده که پرونده حضور این بازیکن آلمانی در جمع آوری ها به طور کامل بسته شود چرا که طی هفته‌های گذشته بحث‌های زیادی در رابطه با احتمال فراوان به نتیجه رسیدن این انتقال مطرح بوده است.

 

 

 

 

با این وجود وقفه به وجود آمده در مسابقات فوتبال باعث شده که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم کند. حالا و در همین رابطه بیلد مدعی شده لروی سانه حاضر است برای پیوستن به بایرن‌مونیخ دستمزد مورد انتظار خود را تا ۳۰ درصد کاهش دهد. با این حال به نظر نمی‌رسد که باشگاه منچسترسیتی موضع خود را در قبال سانه تغییر دهد و قیمت این بازیکن را کاهش دهد؛ موضوعی که تنها مشکل بر سر راه این انتقال به حساب می آید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.