حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685032/50 زمان: 11:15   1399/03/01 بازدید: 5,027

هرلیش: احمق بودم که به نقض قرنطینه اعتراف کردم

هایکو هرلیش سرمربی آگسبورگ که به خاطر نقض قرنطینه از همراهی تیمش در اولین بازی محروم شد می‌گوید مرتکب دو حماقت شده است.

به گزارش "ورزش سه"، هایکو هرلیش، سرمربی تیم آلمانی آگسبورگ در آستانه شروع مجدد بوندس‌لیگا، زمانی که تیمش در قرنطینه پیش از بازی به سر می‌برد، قوانین را نقض کرده و از هتل قرنطینه تیمش خارج شد. او با انتشار اخبار مربوط به این ماجرا در یک کنفرانس مطبوعاتی به خطای خود اعتراف کرد و بعد از آن بود که از طرف بوندس‌لیگا تنبیه شده و نتوانست بازی اول تیمش را از ورزشگاه تماشا کند.

 

 

هرلیش که با خبرهای رسانه‌ها آلمانی درباره نقض قرنطینه توسط او مواجه شده بود در کنفرانس خبری خود بهانه‌ای عجیب آورد و گفت برای خرید خمیردندان از هتل خارج شده. هرلیش حالا در یک مصاحبه مطبوعاتی جدید گفت مرتکب دو حماقت شده، یکی نقض قرنطینه و دومی اعتراف کردن به آن در مقابل رسانه‌ها. هرلیش می‌گوید در اعتراف کردن به خطای خود مرتکب حماقت و ساده‌لوحی شده!

 

هرلیش در گفتگو با روزنامه آلمانی بیلد گفت:" من مرتکب دو حماقت شدم. اول از اینکه برای خرید از هتل بیرون آمدم و دوم اینکه در مصاحبه مطبوعاتی به این اعتراف کردم".

 

 

سرمربی آگسبورگ که با پشت سر گذاشتن جریمه خود از هفته آینده می‌تواند روی نیمکت تیمش بنشیند در مصاحبه با بیلد می‌گوید انتقادهایی که بعد از خبر مربوط به اقدامش به او وارد شده درست بوده و از آنها شاکی نیست.

 

آگسبورگ در اولین بازی خود در شروع مجدد بوندس‌لیگا در مقابل ولفسبورگ 2-1 شکست خورد و روز یکشنبه آینده به مصاف شالکه خواهد رفت.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.