حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685107/1 زمان: 17:52   1399/03/01 بازدید: 46,474

با هافبک سرخ‌ها در شمال شهر علیه کوید 19

کامیابی نیا؛ تکل دو پا روی ویروس کرونا در قرنطینه (گزارش تصویری)

در ادامه گزارش از ستاره‌ها در دوران قرنطینه اینبار به سراغ نوسترآداموس پرسپولیسی‌ها رفتیم که مدعی است تنها به 5 بازی دیگر برای پوکر قهرمانی‌شان نیاز دارند.

به گزارش "ورزش سه"، امیرحسین خیرخواه اینبار به سراغ هافبک دفاعی سرخ‌ها رفته و از آرشیو فروردین خود در تصویربرداری از شرایط قرنطینه ستاره‌ها، فریم‌هایی از کامیابی نیا را به نمایش گذاشته است.

 

کمال کامیابی نیا بدشانس‌ترین بازیکن پرسپولیس است؛ ستاره‌ای خط میانی سرخ‌ها که البته حضورش توام با شکوفایی دوره موفقیت این تیم بود، روزهای تلخ و شیرینی با سرخ‌ها پشت سر گذاشته است. هافبکی که با 6 بار مصدومیت از ناحیه کتف یکی از رکوردداران در این بخش محسوب می‌شود. نمایش او در ترکیب این تیم با کتف مصدوم بارها مورد ستایش هواداران این تیم قرار گرفته و اکنون هم با شروع دوباره لیگ امیدوار است هشتمین جام خود در دوران حضور در جمع سرخپوشان را به موزه شخصی‌اش اضافه کند.

 

 

 

 

 

 

گتوزی‌ پرسپولیسی‌ها می‌خواهد در پایان قرنطینه با ایده‌آل ترین وضعیت بدنی ممکن وارد ادامه مسابقات شود. او که به عنوان نوسترآداموس قرمزها شناخته می‌شود و معمولا پیش‌بینی‌هایش درست از آب در می‌آید، با توجه به فاصله 10 امتیازی سرخ‌ها با مدعیان، اینبار مدعی است که در فاصله 4 هفته به پایان فصل قهرمانی را جشن خواهند گرفت.

 

 

 

 

آقا کمال به حدی از کرونا دلهره داشت که حتی برای ثبت این عکس از دلتنگی نسبت به فضای بیرون هم نخواست کمند را در کنار خودش داشته باشد تا یک تصویر دو نفره از آنها ثبت شود. درخواست‌ها برای اینکه او دخترش را هم به این قاب اضافه کند در نهایت به کتف خود گرفت و با اعلام اینکه کمند خواب است آن را رد کرد. هرچند صدای کمند بازیگوش بارها توجه ما را به خود جلب کند تا مشخص شود نگرانی بابت کرونا باعث شده او از اینکه کمند را در این فضای عکاسی در کنار خود داشته باشد، مانع از این شده است.

 

 

 

 

 

منظره پشت بام شماره 11 سرخ‌ها جان می‌دهد برای عکاسی و پرتره گرفتن. اگر دیدید چند روز دیگر کمال با این ویوی دل انگیز و لباس برند خود چند تصویر با جملاتی از عصیانگری گتوزوی ایتالیایی در صفحه اینستاگرام خود گذاشت، این فریم‌ها را به خاطر بیاورید.

 

 

کسی که تمام دوران قرنطینه خود را با تماشای تکرار سریال پایتخت پشت سر گذاشته، خواندن کتاب رمانتیکی از جوجو مویز انگلیسی هم دور از انتظار نبوده است. هافبک سرخ‌ها تمام این مجموعه رمان‌‌های عاشقانه‌ از "من قبل از تو" تا "من بعد از تو" را خوانده و همسرش مدعی است باید منتظر سری بعدی این مجموعه باشند.

 

 

 

بخشی از دوران فراغت کمال کامیابی نیا نیز با گوشی‌اش سپری می‌شود و اگر از همسرش بپرسید می‌گوید نیمی از اوقاتش! هافبک سرخ‌ها که از محبوبیت قابل توجهی بین هواداران این تیم برخوردار است، در حاشیه این مجموعه تصاویر از زندگی روزمره خود، بخشی از زمانش را هم به ارتباط مستقیم با هوادارانش سپری کرد و در میانه‌های لایو او که با حضور فرشاد احمدزاده و علیرضا بیرانوند نیز همراه شد، حرف‌های جالبی بین آنها در ارتباط با هواداران رد و بدل شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.