حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685142/52 زمان: 23:02   1399/03/01 بازدید: 36,296

خاطره بازی با زشت ترین پیراهن های گلری تاریخ(عکس)

در طول تاریخ فوتبال برخی از پیراهن های دروازه بان ها سوژه جالب و در نوع خود منحصر به فردی بوده اند.

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می‌رسد که دروازه‌بان بودن در نوع خود کار بسیار سخت و دشواری به حساب می‌آید. با این وجود چنین پستی در فوتبال از یک نظر دیگر نیز دارای جذابیت هایی است. برخی دروازه بان ها در تاریخ فوتبال پیراهن های جالب و در نوع خود عجیبی بر تن می کردند که ما در اینجا قصد داریم به ۱۰ نمونه از آنها اشاره کنیم.

 

مجارستان ۲۰۱۶

 

گابور کرالی در این لیست قرار نگرفته مگر به خاطر شلوار جالب و منحصر به فردی که بر تن می کرد. تا جایی که حتی شاید شکل لباس پوشیدن کرالی بیش از صعود شگفت انگیز مجارستان به دور حذفی رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ به چشم آمد.

 

 

دانمارک ۱۹۹۲

 

به جز موفقیت بزرگ دانمارک در یورو ۱۹۹۲، لباس شگفت انگیز این تیم نیز نگاه ها را به سمت خود جلب کرد. شاید عکس العمل های خارق العاده پیتر اشمایکل هم نمی‌تواند از عجیب بودن لباس کم کند و باعث شود که از آن به عنوان یک پیراهن جذاب یاد کرد.

 

 

اسپورتینگ KC

 

این تیم که قبلا با نام ویزارد شناخته می شد در اوایل حضور خود در لیگ آمریکا با لباس های دروازه بانی عجیب و به نوعی نامتعارف در رقابت ها حاضر می شد.

 

 

کلن ۱۹۹۹

 

حتی حضور شخصیت افسانه‌ای فوتبال آلمان یعنی بودو‌ ایلگنر درون دروازه کلن هم نمی‌توانست، از زشتی لباس دروازه بانی این تیم بکاهد.

 

 

نیوکاسل ۹۶-۱۹۹۵

 

کمپانی آدیداس در هنگام رونمایی از این پیراهن عجیب و غریب و وحشتناک باعث حیرت همگان شد. پیراهنی که در واقع به نظر می رسید چند سایز بزرگتر از نیاز دروازه‌بان‌های نیوکاسل طراحی شده بود.

 

 

اینتر ۱۹۹۰

 

احتمالاً طراحی‌ لباس جان لوکا پالیوکا در سال ۱۹۹۰ باعث شد که ضربه بزرگی به چهره پایتخت مد دنیا یعنی شهر میلان زده شود. در واقع این طراحی بیشتر شبیه به یک شوخی با رنگ ها به نظر می رسید.

 

 

چلسی ۹۴-۱۹۹۳

 

پیراهن دروازه بانی چلسی در آن فصل دقیقاً به زشتی و بدی عملکرد کل این تیم لندنی در آن مقطع زمانی بود. یقه ای که باعث اذیت دروازه‌بان‌ها می شد و رنگ آمیزی فاجعه آمیز از نکات عجیب این پیراهن بود.

 

 

انگلیس ۱۹۹۶

 

جای تعجب نخواهد بود اگر بگوییم که کیفیت فوق العاده دیوید سیمن در یورو ۹۶ باعث شد که حریفان او انگشت به دهان بمانند. با این حال شرم آور است که دیوید سیمن بهترین دوران فوتبال خود را در یکی از زشت ترین پیراهن های تاریخ تجربه کرد.

 

 

استونی ۱۹۹۶

 

استونی در آستانه تحریم کردن رقابت های آن سال قرار داشت اما این اتفاق رخ نداد تا پیراهن های عجیب دروازه بانی این تیم باعث شگفتی همگان شود.

 

 

مکزیک ۱۹۹۴

 

پیراهن دروازه بانی خورخه کامپوس در جام جهانی ۱۹۹۴ یک ایده وحشتناک به حساب می‌آمدو شاید بتوان از این پیراهن به عنوان بدترین لباس دروازه بانی تاریخ یاد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.