حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685336/1 زمان: 12:08   1399/03/03 بازدید: 1,757

امیدوارم شایسته‌ترین کاراته‌کا راهی توکیو شود

پورشیب: حرفم را روی تاتامی می‌زنم

کاپیتان تیم ملی کاراته گفت: امیدوارم هر کاراته‌کایی که شایسته است و می‌تواتد بهترین نتیجه را برای کشور عزیزمان بگیرد، راهی توکیو شود.

به گزارش "ورزش سه"، ذبیح‌الله پورشیب در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تغییر روند نحوه کسب سهمیه المپیک توکیو اظهار داشت: وقتی این خبر را شنیدم خیلی خوشحال شدم چون این روش بسیار عادلانه است. متاسفانه شیوع ویروس کرونا تاثیر مخربی روی ورزش دنیا گذاشت و رقابت‌های کاراته هم کنسل شد اما خوشبختانه نظر فدراسیون جهانی برگشت و رقابت برای رسیدن به المپیک کماکان ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: ورزش با رقابت جذاب می‌شود اما در تیم ملی کاراته ایران رقابت کنار رفاقت است و تمام بچه‌ها در اوزان مختلف با هم دوست هستیم و به پیشرفت هم کمک می‌کنیم. از ته قلبم می‌گویم مهم برافراشته شدن پرچم عزیز کشورمان است و فرقی ندارد من، سجاد یا هر کاراته‌کای دیگری به المپیک برویم.

 

کاپیتان تیم ملی کاراته در خصوص اینکه چرا در این مدت هیچ مصاحبه‌ای انجام نداد، گفت: هر ورزشکاری در برهه‌ای از زمان به حق یا ناحق از برخی مسائل دلگیر می‌شود و من هم از این قاعده مستثنی نیستم اما همیشه سعی می‌کنم حرف خود را روی تاتامی بزنم و دوست ندارم شلوغ کاری کنم.

 

پورشیب در پایان‌ خاطرنشان کرد: درست است که شانس دوباره به من رو کرد اما از ته قلبم امیدوارم هرکسی که شایسته است و می‌تواند در المپیک بهترین نتیجه را برای کشور عزیزمان بگیرد، راهی توکیو شود. تمام ملی‌پوشان کاراته لیاقت حضور در المپیک را دارند و مطمئن باشید این اتحاد و یکدلی منجر به کسب نتیجه خواهد شد

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.