حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685654/1 زمان: 08:20   1399/03/05 بازدید: 2,030

از کشتی سیر نشده بودم که مجبور به خداحافظی شدم

گودرزی: بحث انتخابی تیم ملی همیشه وجود داشته است

نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2012 لندن گفت: دوره قهرمانی کشتی من خیلی زود تمام شد و با توجه به آسیب‌دیدگی‌ام مجبور شدم در 25 سالگی خداحافظی کنم.

به گزارش ''ورزش سه'' و به نقل از تسنیم، صادق گودرزی با تاکید بر اینکه از کشتی گرفتن سیر نشده بود که مجبور به خداحافظی شد، اظهار داشت: حقیقت این است که برای مربیگری خیلی انگیزه دارم. به هر حال دوره قهرمانی کشتی من خیلی زود تمام شد و با توجه به آسیب‌دیدگی‌ام مجبور شدم در 25 سالگی خداحافظی کنم، درحالیکه اصلا از دوره قهرمانی سیر نشده بودم و خیلی جا داشتم که باز هم مبارزه کرده و مدال بگیرم. تا الان هم می‌توانستم کشتی بگیرم، چون خیلی از هم همدوره‌ای‌هایم، آنهایی از نوجوانان با هم بودیم، هنوز هم هستند، ولی من مجبور شدم سمت مربیگری بروم.

 

وی با اشاره به اینکه مربیگری در خون اوست، ادامه داد: علاقه پدرم به کار مربی و سازندگی در من هم هست. در خانواده‌ای زندگی کرده‌ام که پدر خانواده یک مربی سازنده بوده و در واقع من با کشتی زندگی کرده‌ام. این کار را دوست دارم و همراه با تقی اکبرنژاد در تهران بچه‌ها را تمرین می‌دهیم، دو سه تا قهرمان آسیا هم در رده‌های نوجوانان و جوانان داشته‌ایم.

 

گودرزی تاکید کرد: صادق گودرزی جایی کار می‌کند که کارآیی داشته باشد و شأن و جایگاهش حفظ شود. فقط نمی‌خواهم مربیگری کنم که اسمم باشد. وقتی نتوانم نظر، طرح و ایده بدهم و در نفرات دعوت شده و هیچ کجای کار نقش نداشته باشم، فایده‌ای ندارد.

 

دارنده دو مدال نقره و یک برنز جهان درباره چرخه انتخابی تیم ملی گفت: هنوز این چرخه به طور کامل و دقیق بیرون نیامده اما به صورت کلی انتخابی برای تیم ملی خوب است و از همه بیشتر فکر می‌کنم این چرخه انتخابی به نفع کشتی‌گیران جوان باشد که احساس می‌کنند می‌توانند دوبنده تیم ملی را به دست آورند. همچنین موقعیت خوبی برای آنهایی است که مدال دارند تا همیشه آمادگی‌شان را حفظ کنند و حاشیه امنیت نداشته باشند. انتخابی همیشه برای کشتی لازم بوده، پیدا کردن حُسن و عیب کار مستلزم این است که طرح اجرایی شود و در دل کار نقاط ضعف و قوت شناسایی شوند. با برطرف کردن ضعف‌ها می‌توانیم به شکل اصلی کار برسیم.

 

وی در مورد حاشیه‌های ایجاد شده در اجرای این طرح، تاکید کرد: بالاخره کسی که سرمربی تیم ملی است، یکسری نظراتی دارد. صحبت‌هایی هم در آن جلسه مطرح شده که این بحث‌ها همیشه بوده و نباید به آن دامن بزنیم تا تعامل به وجود آید. بحث همیشه بر سر انتخابی تیم ملی وجود داشته است و این خیلی مسئله نیست که چه کسی سرمربی است. این حرف‌ها همیشه بوده است.

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.