حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685902/50 زمان: 12:16   1399/03/06 بازدید: 28,980

شیر پیر و مصدومیتی که شاید گران تمام شود

خداحافظی ناگهانی ایبرا در 38 سالگی؟(عکس)

مصدومیت زلاتان در جریان تمرین میلان هواداران او را در بهت و حیرت فرو برده و حالا سوال اساسی این است که آیا زلاتان با این سن و سال می‌تواند دوباره به فوتبال برگردد؟

به گزارش "ورزش سه"، یکی از جالب‌ترین واکنش‌ها به مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ در تمرین آث میلان، واکنش روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت بود که از تیتر " آی، آی، ایبرا" استفاده کرد. تیتری که نشان می‌دهد دنیای فوتبال، هواداران میلان و شیفتگان اسطوره سوئدی از احتمال جدی بودن مصدومیت او و بازنگشتنش به فوتبال با توجه به سن و سال بالای او تا چه حد نگران و حیرت‌زده هستند.

 

 

گاتزتا در گزارش خود می‌گوید هشدار به میلان، زلاتان ابراهیموویچ در تمرین این تیم از ناحیه ساق پا دچار مصدومیتی شده که ممکن است مدتها او را از میادین دور نگه دارد. زلاتان لنگ لنگان و در حالی که مشخص بود درد می‌کشد از زمین بیرون رفت و هم‌تیمی‌هایش با چشمهای وحشت‌زده به سرعت به سمت او رفتند تا کمکش کنند.

 

گاتزتا می‌گوید ابتدا گمان می‌رفت زلاتان آشیل پاره کرده باشد ولی بعد مشخص شد که عضله ساق پای او آسیب جدی دیده و به احتمال زیاد پاره شده. این بدترین خبر ممکن برای میلان و دوستداران زلاتان بود چرا که با توجه به 38سالگی او این احتمال را مطرح کرده که او ممکن است دیگر قادر به بازگشت به فوتبال حرفه‌ای نباشد. احتمالی که باعث شد گاتزتا از تیتر پرحسرت " آی ایبرا، آی ایبرا" برای گزارش خود استفاده کند.

 

 

بر اساس این گزارش همه چیز در پایان یک بازی دستگرمی در تمرین میلان اتفاق افتاد. ایبرا ناگهان در ساق پای راست خود احساس درد شدید کرد و لنگ لنگان بیرون رفت. قرار است امروز معایناتی دقیق و کامل روی او انجام شود. نگرانی میلان از آن جهت است که در ماه فوریه هم مصدومیت از ناحیه همین ساق پا باعث شده بود او بازی مقابل ورونا را از دست بدهد. .

 

نتیجه هر چه باشد، حتی اگر زلاتان برای همیشه مجبور به خداحافظی از فوتبال نباشد، آث میلان در شروع مجدد سری آ بدون شک یکی از مهمترین و آماده‌ترین بازیکنانش را از دست داده است. چرا که زلاتان در دوران قرنطینه با تیم هامربی سوئد که بخشی از سهامش را در اختیار دارد تمرین می‌کرد و توانسته بود خود را در شرایط تمرینی حفظ کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.