حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685960/29 زمان: 15:37   1399/03/06 بازدید: 11,715

پاپو گومس:

می خواستم بمیرم چون نگذاشتند به اتلتیکو بروم

ستاره آرژانتینی آتالانتا هفت سال پیش در آستانه انتقال به اتلتیکو مادرید قرار داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پاپو گومس بدون شک یکی از ستاره های آتالانتا محسوب می شود. او زیر نظر گاسپرینی توانسته به اوج دوران فوتبالش برسد و در 32 سالگی همچنان نقشی تعیین کننده در این تیم ایتالیایی دارد.

نقش او در اوجگیری آتالانتا در سری آ و رسیدن این باشگاه یه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان غیر قابل انکار است. گومس در سن لورنزو آرژانتین بود که درخشید و سپس راهی کاتانیا شد. سال 2013 از اتلتیکو پیشنهاد خوبی دریافت کرد ولی در نهایت انتقال او منتفی شد و قرضی به متالیست اوکراین پیوست. گومس از 2014 برای آتالانتا بازی می کند.

 

 

 

 

ستاره آرژانتینی که 4 بازی ملی نیز در کارنامه دارد، در مورد ناکامی اش در انتقال به اتلتیکو گفت:« تابستان 2013 بود که در آرژانتین با دیگو سیمئونه دیدار کردم و ناهار را باهم صرف کردیم. او به من اطمینان داد که پس از بازگشت به اسپانیا، از سران باشگاه درخواست خواهد کرد تا برای جذب من اقدام کنند. همانطور هم شد ولی در نهایت کاتانیا و اتلتیکو بر سر رقم انتقال به توافق نرسیدند. کاتانیا 10 میلیون یورو می خواست ولی اتلتیکو شش میلیون یورو بیشتر نمی داد. به خاطر 4 میلیون یورو به اتلتیکو نرفتم و می خواستم بمیرم.»

 

گومس فصل جاری هفت گل برای آتالانتا زده و 12 پاس گل نیز داده است. این احتمال وجود دارد که او همراه آتالانتا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به اتلتیکو برخورد کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.