حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685976/39 زمان: 16:44   1399/03/06 بازدید: 5,269

لیگ های دسته دوم و سوم فوتبال تعطیل شد

با اعلام معاون وزارت بهداشت رقابت های لیگ دسته دوم و سوم برگزار نمی شود.

 به گزارش "ورزش سه"، در بحبوحه درگیری های رسانه ای اهالی لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال به خاطر موضوعات مربوط به کرونا و برگزاری مسابقات دسته های پایین تر و پایه های فوتبال ایران کاملا مغفول مانده اند. 

 

لیگ های دسته دوم و سوم فوتبال ایران و همچنین مسابقات رده های امید، جوانان و نوجوانان که از مدت ها قبل با شیوع کرونا تعطیل شده و حالا با اینکه گفته می شد آنها نیز می توانند رقابت هایشان را شروع کنند اما امروز خبر رسمی درباره تعطیلی رقابت های این دسته ها عنوان شد.


محسن فرهادی، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در این خصوص گفت: «برگزاری مسابقات فقط در لیگ برتر و دسته یک خواهد بود و مسابقات شهرستانی و دسته دو و سه منتفی است.» 


در چنین شرایطی اما دلیل این تصمیم مشکلات مالی در این دسته ها بوده است. از آنجایی که انجام تست های کرونا و ضد عفونی کردن محل تمرینات و مسابقات این تیم ها هزینه بالایی دارد و آنها مانند لیگ برتری ها و لیگ یکی ها از پس هزینه ها برنمی آیند مسئولان پزشکی ورزشی و فدراسیون فوتبال تصمیم به تعطیلی دسته های پایین و رده های پایه گرفتند تا از بحران های خود کم کنند. از این رو رقابت های این فصل دسته دوم و سوم و همچنین لیگ های پایه بدون تعیین قهرمان تعطیل اعلام شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.