حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686485/50 زمان: 10:00   1399/03/09 بازدید: 2,029

استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ برتر

وزیر ورزش بریتانیا از مشخص شدن تاریخ شروع مجدد لیگ برتر استقبال کرد و از سر گیری رقابتهای فوتبال را برای مبارزه جامعه با بحران کووید19 مفید دانست.

به گزارش "ورزش سه"، اولیور دودن وزیر ورزش بریتانیا از مشخص شدن تاریخ شروع مجدد لیگ برتر انگلیس استقبال کرد. دیروز اعلام شد که لیگ برتر از روز 17 ژوئن (28خرداد) مسابقات خود را از سر می‌گیرد. این در حالی است که لیگ برتر از اسفندماه به دلیل اپیدمی کرونا به حالت تعلیق درآمده بود.

 

 

نود و دو مسابقه باقی‌مانده از لیگ برتر پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. اولیور دودن، وزیر دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزش بریتانیا از اینکه لیگ برتر موفق شده تاریخ از سر گیری رقابتها را رسما مشخص کند ابراز خوشحالی کرد و گفت امیدوار است دولت هم با اطمینان از ایمنی و سلامت همه طرفهای درگیر، با برگزاری لیگ موافقت نهایی کند.

 

 

وزیر ورزش بریتانیا در یک توییت نوشت:" دیدن قدمهای دیگری برای بازگشت فوتبال اتفاق مثبتی است. من این مدت تلاش کردم تا بازی‌های هر چه بیشتری به صورت رایگان پخش تلویزیونی شود و البته از بازگشت فوتبال حمایت کردم. هدف من حمایت از کل خانواده فوتبال بود. ما پیش از چراغ سبز دولت برای بازگشت ورزش مشغول کار روی دستورالعمل‌های دولتی هستیم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.