حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686494/50 زمان: 10:35   1399/03/09 بازدید: 16,857

استفاده بارسا از ستاره هلندی برای وسوسه دی‌لیخت

کالچیو مرکاتو می‌گوید باشگاه بارسلونا از ستاره هلندی‌اش فرانکی دی‌‌یونگ، برای راضی کردن ماتیس دی‌لیخت همبازی سابق او در آژاکس برای انتقال به نوکمپ استفاده می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه یوونتوس پیش از این به صراحت به بارسلونا اعلام کرده که ماتیس دی‌لیخت مدافع هلندی این تیم فروشی نیست. ولی کالچیو مرکاتو مدعی است باشگاه بارسلونا برای دور زدن باشگاه یووه، هم‌تیمی سابق دی‌لیخت در آژاکس، فرانکی دی‌یونگ که حالا بازیکن بارسا است را جلو انداخته و از او خواسته در پشت پرده برای راضی کردن دی‌لیخت به این انتقال تلاش کند.

 

 

این روزنامه ایتالیایی می‌گوید دی‌یونگ از مدتی پیش در تلاش است دوست و هم‌تیمی‌ سابقش دی‌لیخت را برای پیوستن به بارسا ترغیب کند.

 

کالچیو مرکاتو می‌گوید دقیقا مشخص نیست که دی‌یونگ برای این عملیات به چه شکلی عمل می‌کند ولی در اینکه فرانکی حالا مثل یک ایجنت در حال کمک کردن به باشگاه کاتالان است شکی وجود ندارد. در جریان مذاکرات اخیر دو باشگاه بارسا و یوونتوس درباره تعویض چند بازیکن، نام دی‌لیخت هم مطرح شده است. روزنامه اسپورت هفته گذشته اعلام کرد بارسا از یووه در مورد احتمال فروش دی‌لیخت پرسیده ولی پاسخ شنیده که این مدافع هلندی فروشی نیست.

 

 

دلی‌لیخت فصل گذشته که در آژاکس می‌درخشید مورد توجه بارسا بود و کاتالانها این دفاع وسط 20ساله را جانشین مناسبی برای جرارد پیکه می‌دیدند. ولی دی‌لیخت در نهایت ترجیح داد راهی بیانکونری شود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.