حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686497/1 زمان: 10:48   1399/03/09 بازدید: 2,421

هفته آینده زمان دقیق اردوها مشخص خواهد شد

رسولی: روی کاغذ شانس افزایش سهمیه را داریم

سخنگوی فدراسیون تیراندازی گفت: در جلسه‌ای که قرار است شنبه هفته آینده با مربیان و اعضای فدراسیون تیراندازی داشته باشیم در مورد زمان شروع دقیق اردوها تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان، ناصر رسولی درباره زمان شروع اردوهای  تیم‌های ملی تیراندازی اظهار داشت: قرار است شنبه هفته آینده با مربیان و اعضای فدراسیون جلسه‌ای داشته باشیم تا در مورد زمان شروع دقیق اردوها آن هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تصمیم‌گیری کنیم تا پس از آن در فرصتی مناسب ملی‌پوشان را به اردو فرا بخوانیم. در این مدت تیراندازان با هماهنگی و برنامه‌های کادرفنی در منزل تمرینات خود را پیگیری کرده‌اند تا از آمادگی لازم دور نشوند.

 

وی در مورد اینکه از چه زمانی مسابقات استارت زده خواهد شد، گفت: فدراسیون جهانی تیراندازی دو روز پیش طی بخشنامه‌ای زمان برگزاری مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره‌ اروپا که به دلیل کرونا هنوز مشخص نشده است را به اطلاع کمیته بین‌المللی المپیک رساند و پس از تصویب این نهاد قرار شد از چند ماه دیگر استارت مسابقات زده شود.

 

سخنگوی فدراسیون تیراندازی تصریح کرد: از آنجایی که ۱۲ سهمیه از طریق رنکینگ هنوز تکلیفش مشخص نشده است و ما هم یکی از کشور‌هایی هستیم که شانس داریم تعداد سهمیه‌های المپیکی خودمان را افزایش دهیم، امیدوارم اتفاقاتی رخ بدهد که بتوانیم این اتفاق را عملی کنیم.

 

رسولی خاطر نشان کرد: نحوه توزیع سهمیه هم به این صورت است که رنکینگ ماه مارس ۲۰۲۰ و امتیاز کسب شده ورزشکاران در یک مسابقه جام جهانی که قرار است در اواخر سال آینده برگزار شود، با هم ادغام و در نهایت نفرات برتر راهی المپیک شوند. فعلاً که هیچ رویدادی در سطح جهان برگزار نشده است و به احتمال زیاد از اواخر فصل پاییز شاهد آغاز مسابقات خواهیم بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.