حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686517/47 زمان: 12:32   1399/03/09 بازدید: 3,232

تمرین آخر هفته‌ای شاهین برای از سرگیری لیگ(عکس)

تیم شاهین شهرداری بوشهر که هیچ مورد کرونایی را در بین بازیکنان، کادرفنی و اعضای تیم ندارد، تمرینش را در بوشهر پیگیری می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم قدیمی فوتبال ایران که محبوبیت بسیار زیادی نزد بوشهری ها دارد، تمریناتش را در غیاب سرمربی خود میشو کریستونوویچ دنبال می‌کند. آن ها تست کرونای خود را هم پشت سر گذاشتند که هیچ مورد مثبتی در میان اعضای تیم و بازیکنان وجود نداشت و کادرفنی این تیم نیز تصمیم گرفت که تمرین خود را آغاز کند.

 

بازیکنان این تیم در زمین تمرین مخبلند بوشهر کارشان را آغاز کرده اند و امیدوارند با ادامه دادن روندی که پیش از تعطیلی لیگ بر تیم حاکم شده بود، یکی از تیم های حاضر در لیگ بیستم مسابقات باشند. تیمی که تست تمامی اعضای آن منفی اعلام شده و موافق از سرگیری رقابت ها با رعایت پروتگل های بهداشتی است. البته که مدیرعامل این باشگاه از مسئولان فوتبال خواسته در این شرایط سخت، نگاه ویژه ای به تیم های فوتبال و همینطور شاهین داشته باشند تا از این شرایط سخت عبور کنند.

 

شاهین بوشهر با گسب 16 اممتیاز از 21 بازی، در رتبه پانزدهم جای دارد و در شرایطی که شاید می‌توانست با موضعی مشابه چند تیم دیگر، فضا را به سمت لغو لیگ بدون تیم سقوط کننده ببرد اما ترجیح داده که با آغاز تمرینات نشان دهد که آماده شروع مسابقات است.

 

مسیگر مدیرعامل این باشگاه نیز اعلام کرد که مشکلی برای بازگشت میشو وجود دارد و این مربی در روزهای آینده وارد ایران خواهد شد.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.