حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686526/50 زمان: 13:20   1399/03/09 بازدید: 43,179

حاشیه‌های کیت دوم عجیب توپچی‌ها

یک خرس به بازیکنان آرسنال حمله کرد‍

پیراهن جدید آرسنال که طرح آن به رسانه‌ها درز کرده و حالتی شبیه به پاشیده شدن خون روی پیراهنی سفید دارد جنجالی شده و واکنش‌های زیادی به دنبال داشته.

به گزارش "ورزش سه"، با درز کردن طرح جدید پیراهن آرسنال برای فصل 2020-2021 طراحی عجیب این پیراهن که حالتی شبیه به پاشیده شدن خون بر روی پیراهنی سفید را تداعی می‌کند بسیار جنجالی شده و واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته.

 

 

آرسنال در فصل جاری عملکرد چندان راضی‌کننده‌ای نداشته ولی دست‌کم هواداران این تیم از طراحی پیراهن فعلی‌شان که توسط کمپانی آدیداس با نگاهی به طرح سنتی پیراهن باشگاه تولید شده راضی بودند. ولی حالا به نظر می‌رسد آدیداس تصمیم گرفته برای فصل آینده توپچی‌ها به سراغ رنگ غالب سفید برود، آن هم با طرحی بسیار جنجالی.

 

وبسایت فوتی‌ هدلاینز که اغلب پیش از رونمایی پیراهن اصلی تیمها به آن دسترسی پیدا می‌کند برای اولین بار از این طرح جنجالی پرده برداشت.

 

بخش جنجالی این طراحی رگه‌های قرمزرنگی است که بر روی پیراهن پراکنده شده و به قول بسیاری از منتقدین آن را به لباس هالووین شبیه کرده است.

 

یکی از کاربران توییتر، با اشاره به پیراهن زردرنگ این فصل آرسنال آن را به پیراهنی موزی تشبیه کرده و با تشبیه پیراهن جدید این تیم به رگه های له شده تمشک روی پارچه سفید می‌گوید ظاهرا نام باشگاه آرسنال اف‌سی مخفف آرسنال فود کورت است.

 

 

کاربر دیگری عکسی از یک بستنی سفید وانیلی با رگه‌های قرمز رنگ بر روی آن را منتشر کرده و پیراهن جدید آرسنال را به چنین چیزی تشبیه کرده.

 

 

یک کاربر دیگر که از هواداران آرسنال است دو پیراهن از دید خودش کلاسیک برای آرسنال را منتشر کرده که به رنگهای سنتی این باشگاه هستند. او می‌گوید پیراهن‌های درست باشگاه باید اینها باشد. به دور از درام، کلاس خالص.

 

کاربر دیگری که به نظر می رسد هوادار آرسنال است در توییتر نوشت:" یعنی با این پیراهن بتوانیم رقبایمان را بترسیم و از این به بعد در بازی های خارج از خانه هم پیروز شویم؟"

 

یک کاربر دیگر درباره پیراهن جدید آرسنال نوشت:" توپچی‌ها برای پیراهن دوم جدید خود از رده های خون استفاده کرده اند و این نشانه ای است از به بیرون پرتاب شدن شان از جمع چهار تیم اول که هر فصل اتفاق می افتد"

 

اما جالب ترین واکنش توییتری تا این لحظه به کاربری تعلق داشته که در توییتی نوشت:" بازیکنی که این پیراهن را بپوشد انگار خرس به او حمله کرده است!"

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.