حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686575/47 زمان: 19:32   1399/03/09 بازدید: 3,320

عباسی: یک هفته تمرین کردیم، مشکلی نبود

محمدرضا عباسی می‌گوید: همانطور که مربی ما گفت، باید از تصمیم ستاد مبارزه با کرونا پیروی کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا عباسی مهاجم جوان تیم ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به تست کرونا و آغاز تمرینات این تیم گفت: ما تست اول کرونا را هفته گذشته پنج شنبه پشت سر گذاشتیم که همه منفی بود. از شنبه تمرینات را آغاز کردیم و پس فردا هم یک تست می‌دهیم و من امیدوارم این تست ها هم منفی باشد. ما تمرینات را در دو سه گروه انجام می‌دهیم و کادرفنی و سرپرست، بازیکنان را به چند دسته تقسیم می‌کنند تا در زمان های مختلف در ورزشگاه حاضر شویم و تمرینات را طبق دستور کادرفنی برگزار کنیم.

 

او درباره روند تمرینات به این شکل، اظهار داشت: صددرصد اینطور نمی‌شود برای مسابقات رسمی آماده شد و باید با کل نفرات تمرین انجام شود. اما فعلا اینطور که پیش می‌رود باید مواظب باشیم تا چند روز دیگر هم تست بگیرند و بعد فکر کنم رفته رفته تعداد بازیکنان هم بیشتر شود و اجازه بازی دوستانه را هم بدهند.

عباسی با اشاره به موضع باشگاه ذوب آهن و نظر خودش گفت: مربی ما آقای استکی گفت که حرف حرف ستاد مبارزه با کروناست و من هم فکر می‌کنم این نهاد به صلاح تمام فوتبالیست ها و جامعه فوتبال تصمیم می‌گیرد و تا حالا هم به سود فوتبال تصمیم گرفته و باید از تصمیم هایش پیروی کنیم.

 

او درباره اظهارات برخی بازیکنان درباره تعطیلی لیگ عنوان کرد: ما قبل از این که تمرینات شروع شود یک تست دادیم و در این مدت مشکلی نبوده است. باید ببینیم نتیجه تست دوم چه خواهد شد تا تمرینات را ادامه دهیم. بازیکنان و مربیان ما اهل حاشیه نبودهاند، شاید کار در تمرینات برای ما سخت باشد و ما هم بتوانیم بگوییم که لیگ را لغو کنید چون در جدول اینطور به نفعمان است، اما چنین چیزی را نگفته ایم و از تصمیم هایی که گرفته شده، حمایت کرده ایم. یک سری می‌گویند بازی برگزار نشود چون به ضررشان است اما ستاد مبارزه با کرونا تصمیم نهایی را خواهد گرفت که امیدوارم به ضرر هیچ کسی نباشد.

 

این مهاجم جوان اصفهانی درباره وضعیت خودش گفت: من قرارداد دارم و لیگ بیستم سال آخرم خواهد بود. به ذوب اهن علاقه ویژه ای دارم و اگر پیشنهادی باشد باشگاه تصمیم گیری خواهد کرد. مدیران و مربیان باید ببینندبه نفع باشگاه است که بروم و مبلغ رضایت نامه بگیرند یا این که به حضورم از نظر فنی نیاز است و می‌توانم بمانم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.