حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686582/47 زمان: 20:16   1399/03/09 بازدید: 26,321

بدهکار بانکی نیستم؛

زنوزی: در روسیه گیر کرده‌ام!

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور دقایقی پیش در گفتگو با برنامه رادیویی چهار-چهار-دو به سوالات مجری این برنامه پاسخ داد.

به گزارش ورزش سه، زنوزی در قسمت پایانی صحبت هایش و پیش از خداحافظی با مجری، وقتی که بابازاده به حضور او در روسیه اشاره کرد، حرف او را قطع کرد و گفت: من برای کاری به روسیه آمده بودم و نتوانستم برگردم و حتی اجازه ندادند از طریق هواپیماهای خودم، این اتفاق بیفتد و همین باعث شده که کلی شایعه درباره من بسازند.

 

زنوزی در این باره گفت: حرف هایی که من امروز درباره لیگ زدم باعث می‌شود دوباره از فردا در رسانه ها من را بزنند. از جمله این که چرا من کارخانه ام را به خاطر کرونا تعطیل نکردم، در حالی که کارخانه های من یک و نیم ماه تعطیل بود و من حق و حقوق کارگرانم را پرداخت کردم. از جمله این که هواپیمایی آتا از زمان کرونا تا به امروز کارش خوابیده. تازه کارگرها مثل بازیکنان فوتبال نیستند که در محل کار باهم کشتی بگیرند!

 

زنوزی همچنین ادامه داد: از جمله شایعاتی که درباره من به راه انداختند این است که من بدهکار بانکی هستم، در حالی که اینجا از تریبون رسمی اعلام می‌کنم که به هیچ بانکی بدهکار نیستم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.