حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686750/29 زمان: 18:15   1399/03/10 بازدید: 1,782

ابراز خوشحالی رئیس لاتزیو از شروع مجدد سری آ

کلودیو لوتیتو رئیس لاتزیو یکی از خوشحال ترین روسای فوتبال در ایتالیا بابت شروع مجدد فوتبال در این کشور است.

به گزارش "ورزش سه"، کلودیو لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو ایتالیا معتقد است که آغاز دوباره سری‌ آ از تاریخ 20 ژوئن(31 خرداد) یک موفقیت نیست اما برای فوتبال ایتالیا یک پیروزی به شمار می‌رود.
به دلیل شیوع کرونا لیگ‌های اروپایی تعطیل شد اما رئیس باشگاه لاتزیو از مهم‌ترین منتقدان تعطیلی کامل لیگ و مختومه اعلام کرده آن بود. لوتیتو حالا با توجه به اعلام آغاز سری آ یکی از خوشحال‌ترین افراد است چرا که حالا بازیکنان لاتزیو می‌توانند برای کسب اسکودتو بجنگند.

 

 

 

 


لوتیتو درباره آغاز دوباره لیگ ایتالیا گفت:« آغاز دوباره فوتبال تنها یک پیروزی برای شخصی به نام لوتیتو نیست. یک پیروزی برای فوتبال ایتالیاست. مطمئن هستم که با آغاز دوباره مسابقات، فوتبال ایتالیا می‌تواند همان سطح کیفی بالایی که پیشتر داشت را حفظ کند. سری‌ آ یکی از مهم‌ترین لیگ‌ها در دنیای فوتبال است.
هم‌اکنون بسیاری از تیم‌ها در زمین‌های اختصاصی و با رعایت شرایط، به تمرین می‌پردازند و مشکلی برای شروع مجدد بازی ها وجود ندارد. این یک اتفاق بسیار خوشحال کننده است.»

 

 

 


پیش از این قرار بود رقابت‌های سری‌ آ از اواسط خرداد آغاز شود که اتحادیه بازیکنان سری‌آ با برخی پروتکل‌ها مخالفت کرد و وزارت ورزش و وزارت بهداشت ایتالیا هم با از سرگیری هرچه سریع‌تر فوتبال مخالفت کردند اما اخیرا اعلام شد این مسابقات از تاریخ 31 خرداد ادامه می‌یابد.
گفته می شود لوتیتو وعده ی پاداشی نجومی به بازیکنانش در صورت فتح اسکودتو داده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.