حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686929/9 زمان: 14:33   1399/03/11 بازدید: 3,438

واقعا در این شرایط جام اصلا مهم نیست

تیموری: وضعیت تبریز قرمز است و استرس داریم

مدافع چپ تراکتورمی گوید بازیکنان این تیم استرس دارند و تمرینات سرخپوشان به صورت منظم برگزار نمی شود.

میثم تیموری  در این باره به ورزش سه گفت: همانطور که خودتان می دانید وضعیت تبریز در حالت قرمز است و تمرینات ما هم منظم برگزار نمی شود. چند روز تعطیل هستیم و بعد از اینکه می خواهیم یک نوبت تمرین کنیم آنقدر استرس داریم که می ترسیم تمرین کنیم.

 

او ادامه داد: بازیکنان ما زن و بچه دارند و می ترسند که اگر خدایی نکرده تمرین کنند و مبتلا شوند این بیماری را به خانواده شان منتقل شوند. واقعا این شرایط سخت است و خودمان هم نمی دانیم چکار کنیم. خیلی شرایط سختی است و بازیکنان می ترسند تمرین کنند.

 

مدافع چپ تراکتور می گوید این وضعیت باعث افزایش احتمال مصدومیت بازیکنان می شود: این شرایط باعث افزایش احتمال مصدومیت بازیکنان می شود. شما ببینید اگر یک بازیکن تحت این استرس چرخش یا ضربه شدیدی داشته باشد خیلی راحت با مصدومیت شدید روبرو می شود. ما راه درآمد دیگری هم نداریم و این موضوع به آینده صدمه می زند.

 

تیموری در مورد شروع لیگ هم گفت: یادم هست در آخرین بازی که با پارس جنوبی بازی کردیم بچه در هواپیما از ترس کرونا استرس شدید داشتند و مدام صندلی خود را ضدعفونی می کردند. همین باعث شد ما عملکرد همیشگی خود را نداشته باشیم. نمی خواهم بهانه بیاورم ولی با این شرایط استرس کار سخت است.

 

مدافع چپ تراکتورسازی در پایان گفت: واقعا در شرایط فعلی جام و رقابت مهم نیست و بازیکنان نگران سلامت خودشان و خانواده هایشان هستند. خیلی از بازیکنان تیم ما بچه کوچک دارند و هر روز با ترس در تمرین شرکت می کنند. امیدوارم این مسائل در نظر گرفته شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.