حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687200/42 زمان: 20:15   1399/03/12 بازدید: 6,520

چرا بارسلونا هنوز به خرید لائوتارو امیدوار است؟

به نظر می رسد بارسلونا هنوز از موقعیت خوبی برای خرید لائوتارو مارتینز برخوردار است.


به گزارش "ورزش سه"، اگرچه چند روز قبل پیر آسیلیو، مدیر ورزشی اینتر رسما اعلام کرد این باشگاه حاضر به مذاکره برای فروش لائوتارو مارتینز به بارسلونا نیست و باشگاه اسپانیایی تنها با پرداخت بند 111 میلیون یورویی می تواند این مهاجم 22 ساله را به خدمت بگیرد، اما پرونده انتقال لائوتارو به بارسلونا هنوز بسته نشده است.

 

 

جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد این موضع اینتر تا زمانی پابرجاست که آنها جانشینی برای لائوتارو مارتینز برای فصد بعدی پیدا کنند. در حال حاضر نام بازیکنانی چون تیمو ورنر، پیر آمریک اوبامیانگ و ادینسون کاوانی برای انتقال به سن سیرو مطرح شده است و در صورت توافق با یکی از این نام ها، اینتر راحت تر حاضر به مذاکره به بارسلونا برای فروش مهاجم آرژانتینی اش خواهد شد.

 

همچنین نقش خود لائوتارو مارتینز در رقم خوردن این انتقال بالاست. اگر لائوتارو خودش شخصا به مدیران اینتر اعلام کند علاقمند به رفتن به بارسلوناست، کار این باشگاه برای حفظ این بازیکن دشوار خواهد شد. البته رخ دادن این اتفاق بعید نیست و به نظر می رسد رویای بازی کردن در کنار لیونل مسی، لائوتارو مارتینز را مشتاق به رفتن به نوکمپ کرده است. به هر حال مهاجم جوان اینتر مهم ترین هدف تابستانی بارسلوناست و حتی مسی نیز ابراز امیدواری به رقم خوردن این انتقال کرده، پس هنوز حضور لائوتارو مارتینز در ترکیب بارسا به طور کامل منتفی نشده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.