حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687312/41 زمان: 14:22   1399/03/13 بازدید: 4,673

در گفت و گو با ورزش سه

رادولوویچ: امکان سفر و پرواز به ایران را ندارم!

سرمربی مونته نگرویی ذوب آهن می گوید مرزهای هوایی این کشور برای سفر به ایران و چند کشور دیگر بسته شده است و امکان سفر برای او وجود ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، دولت مونته نگرو به تازگی محدودیت های جدیدی برای گسترش از شیوع ویروس کرونا وضع کرده که همین موضوع بازگشت رادولوویچ به ایران را پیچیده کرده است.


براساس محدودیت های جدید اعمال شده، خروج شهروندان مونته نگرویی به برخی کشورها و همچنین ورودشان ممنوع شده است.


مسئولان مبارزه با کرونا در این کشور، ورود شهروندان 5 کشور را به خاک مونته نگرو ممنوع کرده اند؛ همچنین محدودیت هایی برای شهروندان مونته نگرویی برای ورود به خاک برخی کشورها در نظر گرفته شده است.


شهروندان مونته نگرویی بر اساس قوانین جدید از مسافرت به کشورهای اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، سوئیس، استرالیا، آلمان، کره جنوبی، استرالیا، ژاپن، استان هوبی در چین و همینطور ایران  برای جلوگیری از گسترش کرون ویروس منع شده اند.


همچنین شهروندانی که از کشورهای اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، سوئیس، دانمارک، اسلوونی، استرالیا، آلمان، کره جنوبی، استرالیا، ژاپن، استان هوبی به مونته باز می گردند، تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار خواهند گرفت.


رادولوویچ سرمربی مونته نگرویی ذوب آهن با اشاره به موارد ذکر شده، اینطور در گفتگو با ورزش سه شرایط خود را توضیح می دهد:« ترک کردن کشور در حال حاضر ممکن نیست. مرزها از 14 مارچ بسته شده ولی حالا از دیروز هم مرزها فقط برای برخی کشورها باز شده اند. هنوز برای مسافرت شرایط اطمینان بخشی وجود ندارد به خصوص با توجه به شرایط برخی کشورها و وضعیتی که آنها دارند.»


سرمربی ذوب آهن اضافه کرد:« بهترین آرزوها را برای بازیکنان ذوب اهن، هواداران تیم و همینطور تمامی هواداران در فوتبال ایران دارم.»


از سرمربی ذوب آهن پرسیدیم که آیا این حرف به معنی استعفای او به حساب می آید که او تاکید کرد:« نه اینطور نیست.»


از او پرسیدیم که چرا مانند کشورهای دیگر از پرواز به سایر کشورها و سپس پرواز به ایران استفاده نکرده است که او اینطور توضیح داد:« تا دیروز مرزهای کشور من به طور کامل بسته بود ولی از دیروز برخی کشورها باز شده است. با این حال شرایط قرنطینه در مونته نگرو جدی است و حتی امکان سفر در داخل مرزهای کشور و بین شهرها را هم نداریم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.