حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687322/29 زمان: 14:52   1399/03/13 بازدید: 12,224

با تایید مدیر ورزشی باشگاه آلمانی

رسمی؛ بازگشت مدافع فرانسوی به بارسلونا

ژان کلر تودیبو پس از یک دوره حضور قرضی کوتاه در شالکه به بارسا باز خواهد گشت.

به گزارش "ورزش سه"، ژان کلر تودیبو ژانویه 2019 از تولوز به بارسلونا پیوست. در مدت زمانی حضورش در بارسا، او نتوانست مربیان را به خود متقاعد کند و پس از مدت ها نیمکت نشینی، زمستان گذشته به صورت قرضی به شالکه پیوست. قرارداد او قرضی با بند خرید 25 میلیون یورویی است. رقمی که با توجه به شرایط فعلی پس از شیوع کرونا، پرداختش از سوی باشگاه آلمانی غیرممکن به نظر می رسید.

 

 

 

 

تودیبو اما دوست داشت در شالکه بماند. او چندی پیش به اسپورت بیلد گفته بود:« در حال حاضر تنها روی ادامه بوندسلیگا و بازی های تیم تمرکز کرده ام و سپس به آینده فکر خواهم کرد. راستش را بخواهید، خودم را فصل بعد نیز در شالکه تصور می کنم.»

 

او تا به اینجای کار 10 بازی برای آبی ها انجام داده و حداکثر 5 بازی دیگر نیز انجام خواهد داد ولی قطعا به بارسا باز خواهد گشت.

 

 

 

 

این را یوخن اشنایدر مدیر ورزشی شالکه تایید کرد:« مهلت برای فعال کردن بند خرید دائمی تودیبو به اتمام رسید. تا 31 می(دو روز پیش) شانس جذب قطعی او را داشتیم ولی شرایط به گونه ای پیش رفت که تصمیم گرفتیم این بند را فعال نکنیم.»

 

اگر او در پروسه معاوضه بازیکن راهی یک تیم ایتالیایی(اینتر و یووه) نشود، از اورتون به عنوان جدی ترین مقصد تودیبو نام برده می شود. 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.