حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687343/44 زمان: 16:30   1399/03/13 بازدید: 1,520

فراخوان مسابقه بین‌المللی startcup 2020

مسابقه بین‌المللی startcup 2020 صنعت ورزش با همکاری مایکروسافت برگزار می‌شود.

به گزارش ورزش سه، مرکز جهانی نوآوری ورزشی تحت حمایت مایکروسافت (GSIC) برای چهارمین سال متوالی مسابقه 2020 WFSTARTCUP را در حاشیه گردهمایی جهانی فوتبال ( World Football Summit (WFS، به منظور فراهم کردن فضایی باز در عرصه نوآوری های ورزشی حوزه صنعت فوتبال برگزار می نماید.

 

این مسابقه رقابتی بین‌المللی است که هدف از برگزاری آن انتخاب بهترین پروژه تکنولوژی ورزشی (sportech) و یا استارت آپی هست که بتواند راه‌حلی نوآورانه برای حل مشکلات صنعت ورزش به‌طور عمومی و به‌طور ویژه برای صنعت فوتبال ارائه کند.

 

در چهار دوره قبلی این مسابقه (که سه دوره نخست آن در مادرید و یک دوره آن در کوالالامپور مالزی برگزار شد) بالغ‌بر 800 شرکت‌کننده استارت آپی از سرتاسر دنیا شرکت داشتند که از بین آنها تعداد 30 استارت آپ موفق شدند تا راه‌حل و محصول استارت آپی خود را در حضور رهبران صنعت ورزش دنیا در گردهمایی جهانی فوتبال (WFS) به معرض نمایش بگذارند.

 

محور های مسابقه


- عملکرد ورزشی فردی و یا تیمی
- تجزیه و تحلیل و بینش کسب و کار
- تجهیزات ورزشی هوشمند
- پلتفرم های رسانه ای
- تجربه و مشارکت هواداران
- جذب اسپانسر
- ورزش های الکترونیک، ورزش های نو ظهور، واحدهای پول(ارزهای) مجازی
- کاهش همه گیری بیماری ها و سلامت عمومی


هدف از برگزاری این مسابقه، به نمایش گذاشتن، حمایت، پرورش و اموزش کارآفرینان برای تغییر و اصلاح پروژه های نوآورانه آنها و تبدیل شدن به شرکت های موفق می باشد. همچنین در سال جاری با توجه به بحران مرتبط با انتشار ویروس COVID-19 و اثرات این بحران بر صنعت ورزش در ماه های آینده ، توجه ویژه ای به پروژه های مرتبط با مقابله با بحران انتشار ویروس COVID-19 خواهد شد.


مرکز نوآوری و شتابدهی فناوری های ورزشی پژوهشگاه علوم ورزشی به عنوان تنها نماینده رسمی GSIC در ایران، آماده همکاری و پاسخگویی به سوالات احتمالی  استارت آپ های ورزشی علاقمند به شرکت در این رویداد می باشد.


شرکت در این مسابقه تا روز یکشنبه یک تیر ماه امکان پذیر می باشد. برای شرکت در مسابقه می توانید از طریق این لینک  اقدام نمایید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.