حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687367/29 زمان: 18:00   1399/03/13 بازدید: 4,362

بلاتر:

اینفانتینو خودش را در سطح رئیس جمهور می بیند!

سپ بلاتر معتقد است جانی اینفانتینو رئیس کنونی فیفا دچار غرور شده و طرح هایی نشدنی را برای فوتبال در نظر دارد.

به گزارش "ورزش سه"، سب پلاتر رئیس سابق فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) از جانی اینفانتینو و سیاست‌هایی که او از زمان ورودش به این سازمان در پیش گرفته است، انتقاد کرد.

 

 

 

 

اینفانتینو سال 2015 در پی استعفای جنجالی بلاتر از ریاست فیفا پس از افشای فساد سازمانی در نهاد حاکم بر فوتبال، جانشین او شد. از آن زمان تا به الان این مرد سوئیسی طرح‌هایی همچون 48 تیمی کردن جان جهانی و افزایش تعداد جام جهانی زنان به 32 تیم و تغییر شیوه برگزاری جام جهانی باشگاه‌ها را مطرح و مصوب کرده است اما بلاتر، کسی که جام جهانی فوتبال را به یکی از پرسودترین رویدادهای ورزش جهان تبدیل کرد نظر متفاوتی دارد.

 

رئیس سوئیسی سابق فیفا درباره اقدامات هموطن خود در این سازمان به خبرگزاری «کی‌استون آی‌تی‌اس» سوئیس گفت:« به نظر می‌رسید که جانی اینفانتینو می‌خواهد راه رسیدن به ریاست هموار کند. او می‌خواهد فوتبال را به یک دستگاه بزرگ چاپ پول تبدیل کند. او می‌‌خواهد همه چیز را بزرگتر کند.

 

 

 

 

یک جام جهانی با حضور 48 تیم! او فقط نام پروژه‌اش را عوض کرده چون می‌خواهد سه برابر بیشتر از جام جهانی درآمد کسب کند. یک جام جهانی باشگاه‌ها با حضور 24 تیم و افزایش تیم‌های جام جهانی زنان از 24 به 32 تیم. این ممکن نیست. هضم این چیزها خیلی سخت است.»

 

بلاتر در پایان گفت:« به نظر او دارد خودش را بازی می‌دهد چون دچار مرض انجام کارهای بزرگ شده است. غروری که دچارش شده دیگر به او اجازه نمی‌دهد با روئسای اتحادیه‌ها و فدراسیون‌ها صحبت کند، بلکه حالا فقط خودش را در سطح مراوده با روئسای جمهور کشورها می‌بیند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.