حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687456/50 زمان: 10:00   1399/03/14 بازدید: 2,724

دیدارهای دوستانه در انگلیس پیش از شروع لیگ برتر

به باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس اجازه داده شده پیش از شروع مجدد فصل، برای کسب آمادگی هر چه بیشتر، با هم بازی‌های دوستانه انجام بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه لیگ برتر انگلیس بعد از نزدیک به سه ماه وقفه به دلیل اپیدمی کرونا از اواخر خرداد از سر گرفته می‌شود، به باشگاه‌های این لیگ اجازه داده شده تا پیش از شروع دوباره فصل، برای کسب آمادگی هر چه بیشتر با هم بازی‌هایی دوستانه برگزار کنند.

 

درحالیکه تاریخ شروع مجدد لیگ برتر 17 ژوئن یعنی 28 خرداد اعلام شده باشگاه‌های انگلیسی درخواست کرده بودند که بتوانند پیش از آن تاریخ در استادیومها یا در زمینهای تمرینی‌شان بازی‌هایی دوستانه برگزار کنند تا بیش از پیش در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

 

 

روزنامه تلگراف از صدور اجازه انجام چنین بازی‌هایی خبر داده البته در شرایطی که باشگاه‌ها با محدودیت‌های پیشنهاد شده از سوی لیگ برتر موافقت کرده‌اند. بر اساس این محدودیت‌ها، تیمها نمی‌توانند برای انجام این بازی‌ها بیشتر از 90 دقیقه از مقر تمرینی خود فاصله بگیرند. بازیکنان باید سوار بر اتوموبیل‌های خود به محل برگزاری مسابقات برسند و به جای استفاده از داور، اعضایی از کادر فنی داوری مسابقات را به عهده خواهند داشت.

 

پیش از برگزاری هر بازی دوستانه، مقامات لیگ برتر میزان ریسک در هر مکان را به دقت بررسی خواهند کرد و سپس اجازه برگزاری بازی را خواهند داد.

 

 

یکی از مسائلی که بعد از اعلام این محدودیتها بوجود آمده اعتراض تیمهایی مثل نیوکاسل و نوریچ بوده که به دلیل فاصله بیشتر از نواحی مرکزی و پرجمعیت انگلیس این قواعد را ناعادلانه می‌دانند. تلگراف می‌گوید لیگ برتر اعلام کرده به تیمهایی مثل نیوکاسل و نوریچ اجازه خواهد داد برای انجام بازی‌های دوستانه سفرهایی طولانی‌تر داشته باشند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.