کد خبر: 1687469/50 زمان: 11:40   1399/03/14 بازدید: 4,691

درخواست کرسپو از لائوتارو: در اینتر بمان

هرنان کرسپو، اسطوره آرژانتینی اینترمیلان از هموطنش لائوتارو مارتینز خواست با وجود شایعات انتقالش به بارسلونا در اینتر بماند.

به گزارش "ورزش سه"، هرنان کرسپو، اسطوره آرژانتینی اینترمیلان از ستاره آرژانتینی جوان این روزهای اینتر، لائوتارو مارتینز به عنوان بازیکنی کامل یاد کرده و گفت امیدوار است او به تلاشهای بارسلونا برای شکارش اهمیت نداده و در نراتزوری ماندگار شود.

 

 

لائوتارو که به خصوص در فصل جاری با پیراهن اینتر درخشان ظاهر شده با شایعات بسیار انبوهی درباره انتقال تابستانی‌اش به بارسلونا مواجه است. اما کرسپو که خود در گذشته مهاجم اینتر بوده می‌گوید هموطنش لائوتارو باید فعلا در اینتر بازی کرده و پیش از پیوستن به تیمی مثل بارسلونا جایگاه خودش را بیش از این تثبیت کند.

 

کرسپو در این باره گفت:" دوست دارم لائوتارو در اینتر بماند چون امسال اولین سالی بوده که او در اینتر به صورت فیکس بازی کرده".

 

 

اسطوره آرژانتینی اینتر در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" امیدوارم او قبل از اینکه زمان تغییر باشگاهش فرا برسد بتواند جایگاه خود را بیش از این تثبیت کند. قطارها در بهترین ایستگاه‌ها سرعت‌شان را کم می‌کنند و لائوتارو یکی از آنها است".

 

کرسپو در ادامه صحبت‌هایش درباره لائوتارو گفت:" او جوان خیلی جدی‌ای است و تمرکز بالایی دارد. لائوتارو بازیکن باشخصیتی است. می‌شود گفت او بازیکن کاملی است که می‌تواند در خط حمله هم به تنهایی بازی کند و هم به همراه یک مهاجم دیگر".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.