حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687533/29 زمان: 15:10   1399/03/14 بازدید: 32,318

تمدید یک ساله زندان طلایی

بازگشت نیمار به بارسلونا غیرممکن شد

پی اس جی با پاسخی که به جدیدترین درخواست بارسا برای نیمار دارد، آب سردی روی آرزوهای باشگاه کاتالان ریخت.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از دیاریو اسپورت، بارسلونا تا پیش از شیوع کرونا اطمینان داشت که می تواند همزمان برای جذب لائوتارو مارتینز و نیمار اقدام کند. سران باشگاه قصد داشتند با جذب این دو، بهترین خط حمله تاریخ فوتبال را به رخ رقبا بکشند اما حالا شرایط به گونه ای شده که باید روی تنها یکی از آنها حساب کنند و آن، لائوتارو مارتینز است.

 

 

 

 

توافق شخصی با ستاره آرژانتینی اینتر قطعی است ولی مذاکرات با اینتر همچنان ادامه دارد به این امید که طی هفته های آتی، سرانجام مجوز جدایی او صار شود.

 

در این بین بازگشت نیمار در حال حاضر چیزی در حد صفر به نظر می رسد. تعطیلات فوتبال به دلیل شیوع کرونا فرصت خوبی بود تا بارسا بار دیگر نیمار را از پی اس جی درخواست کند اما پاسخ قاطع بود: یا 175 میلیون یورو نقد یا نیمار در پاریس خواهد ماند.

 

 

 

 

در واقع شرایطی که پی اس جی برای انتقال نیمار در نظر دارد، انتقال او را غیرممکن می کند چرا که نه بارسا و نه هیچ تیم بزرگ دیگر اروپایی در وضعیت فعلی توان مالی پرداخت 175 میلیون یورو برای ستاره برزیلی را ندارد.

هم پی اس جی و هم بارسا می دانند که هدف نیمار 100 درصد بازگشت به نوکمپ است ولی موضع سران باشگاه پاریسی بدون تغییر مانده است. بارسا همچون سال گذشته برای جذب نیمار تنها به معاوضه بازیکن فکر می کند ولی در پاریس هیچ بازیکنی از بارسلونا را نمی خواهند. حتی آنتوان گریزمان، عثمان دمبله و ساموئل اومتیتی ستاره های فرانسوی بارسا هم مدنظر پی اس جی قرار ندارند. آنها فقط و فقط 175 میلیون یورو نقد می خواهند و این سنگ بزرگی پیش پای بارسلوناست.

با این اوصاف می توان با قطعیت گفت که احتمال بازگشت نیمار به بارسا در تابستان پیش رو بسیار اندک است مگر اینکه پی اس جی حاضر به معاوضه بازیکن شود. سران بارسا به همین دلیل، تمام تمرکز خود را روی جذب لائوتاور مارتینز گذاشته اند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.