حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687570/29 زمان: 18:56   1399/03/14 بازدید: 15,736

گزارش مارکا

27 روز تا یک کابوس جدید برای بارسلونا

به 30 ژوئن نزدیک می شویم در حالی که تکلیف پرداخت دستمزد بازیکنان قرضی بارسا نامشخص است.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا 27 روز دیگر علاوه بر مشکلات مالی و جذب بازیکنان جدید، با معضلی به نام دستمزد بازیکنان قرضی مواجه خواهد بود؛ چرا که لیگ‌های اروپایی تا پس از تاریخ 30 ژوئن(تاریخ به اتمام رسیدن قراردادهای قرضی) ادامه می‌یابد اما در قرارداد بازیکنان در این رابطه توافقی شکل نگرفته است. شرایط سرگیجه‌آوری که باید توسط مدیران بلوگرانا رفع شود.

 

 

 

 


در حال حاضر فیلیپه کوتینیو(بایرن مونیخ)، کارلس آلنیا(بتیس)، رافینیا(سلتاویگو) و ژان کلیر تودیبو(شالکه) بازیکنان قرضی بارسا هستند که در تیم‌های دیگر توپ می‌زنند. نکته اصلی اینجاست با توجه به ادامه بازی‌ها در فصل تابستان، کدام باشگاه باید دستمزد این بازیکنان را بدهد زیرا علنا قراردادهای آن‌ها به پایان رسیده است اما آن‌ها در حال بازی هستند.

 

 

 


به طور مثال، ‌کوتینیو تا پایان ماه آگوست باید در خدمت بایرن مونیخ باشد و در بوندس لیگا بازی کند. کوتینیو احتمالا در پایان قرارداد نمی‌خواهد در بایرن بماند و قراردادش به طور دائم تمدید شود. این مسئله به این معنا است که یا بارسلونا و یا بایرن مونیخ باید 2 ماه دستمزد اضافه کوتینیو(معادل 5 میلیون یورو) ‌را پرداخت کنند. تودیبو هم یکی دیگر از این بازیکنان است که احتمالا جایگاهی در بارسا نخواهند داشت و فروخته می‌شوند اما باید راه حلی برای پرداخت کامل دستمزدشان پیدا کرد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.