حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687600/42 زمان: 22:55   1399/03/14 بازدید: 13,187

کلودیو مارکیزیو:

نمی خواستم به یوونتوس خیانت کنم

کلودیو مارکیزیو، ستاره ایتالیایی یوونتوس در مورد تصمیم اننقال به زنیت صحبت کرد.


به گزارش "ورزش سه"، کلودیو مارکیزیو بعد از سپری کردن بیش از یک دهه درخشان در یوونتوس، در سپتامبر سال 2018 از این تیم جدا شده و راهی تیم روسی زنیت شد. در آن مقطع شایعاتی در مورد احتمال انتقال کلودیو مارکیزیو به تیم دیگری از سری آ وجود داشت، اما او مدعی شد علاقه ای به خیانت به بیانکونری نداشته است.

 

 

کلودیو مارکیزیو گفت: "من نمی توانستم در سری آ بمانم و نمی خواستم به یوونتوس خیانت کنم. این دلیل عدم انتقال من به تیم دیگری اصلی بود. برای من تنها مهم آنچه یوونتوس برایم به ارمغان آورد نبود، بلکه تجاربم در این تیم نیز اهمیت زیادی داشت.

 

البته من همیشه این آرزو را داشتم که ​​شانس خود را در خارج از کشور امتحان کنم. این یک تجربه جدید برای تمام خانواده ام و فرزندانم بود که به مدرسه جدیدی بروند. همسرم در روسیه هیچ دوستی نداشت که بتواند با او در خانه ملاقات کند و نمی توانست به زبان روسی صحبت کند. در تیم زنیت من به زبان انگلیسی و کمی هم اسپانیایی صحبت می کردم، زیرا در ترکیب تعداد زیادی آرژانتینی وجود داشت و اما در زمین شرایط برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان راحت تر بود، زیرا ما با اشاره و پا و سر با هم صحبت می کردیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.