حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687699/29 زمان: 15:35   1399/03/15 بازدید: 9,847

در مصاحبه با وبسایت بارسلونا

اعتراف صادقانه سوارز؛ از بازگشت می ترسم

لوئیس سوارز ستاره اروگوئه ای بارسلونا پس از مدت ها مصدومیت آماده بازگشت به میادین شده است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از سه ماه وقفه، لالیگا از 23 خرداد و بازی سویا-بتیس فعالیتش را از سر خواهد گرفت. دو غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال و بارسا نیز اولین بازی خود را برابر ایبار و مایورکا در روزهای 25 و 24 خرداد انجام خواهند داد.

 

در اردوی بارسا حضور لوئیس سوارز و تمرینات پرفشار او باعث خوشحالی کادر فنی و هواداران شده است. سوارز که از فوریه گذشته به دلیل جراحی به دور از میدان بود، حالا به مرز آمادگی خوبی رسیده و می تواند کمک بزرگی برای بارسا در 11 بازی باقیمانده تا پایان فصل شود. بارسا باید 11 بازی را در 36 روز انجام دهد.

 

 

 

 

سوارز در مصاحبه با وبسایت بارسلونا گفت:« شرایط خوبی دارم و توانسته ام در تمرینات خودم را با هم تیمی ها به خوبی وفق بدهم. بازگشت پس از یک مصدومیت طلانی همیشه دشوار و همراه ترس است. البته که کمی می ترسم ولی از تمرین دوباره با هم تیمی هایم لذت می برم.»

 

سوارز در مورد بازی بدون تماشاگر گفت:« باید با این شرایط و همچنین بازی در تابستان و گرمای شدید هوا خودمان را وفق بدهیم. در واقع چاره ای جز این وجود ندارد.»

 

 

 

 

گذر از رکورد گلزنی کوبالا:« اگر بتوانم از رکورد اسطوره ای چون کوبالا عبور کنم، قطعا اتفاق بزرگ و خوشحال کننده برایم خواهد بود. اینکه نامم را در تاریخ باشگاهی مثل بارسا به ثبت برسانم، باعث افتخارم است.»

 

فتح لیگ قهرمانان:« یکی از بهترین خاطراتم از حضور در بارسا، فتح لیگ قهرمانان در سال 2015 است. توانستم گل دوم را به یوونتوس بزنم و یک سه گانه تاریخی را هم رقم زدیم. هرگز آن روز را فراموش نخواهم کرد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.