حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687749/52 زمان: 20:23   1399/03/15 بازدید: 9,889

مجارستانی ها از کرونا نمی ترسند(عکس)

فینال جام حذفی مجارستان در با حضور ۱۰ هزار نفر تماشاگر برگزار شد که بعد از بازی هیچ نشانه‌ای از رعایت پروتکل های بهداشتی مشاهده نمی شد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه دولت مجارستان نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی در این کشور با حضور تماشاچی، البته با رعایت پروتکل‌های تامین سلامت، چراغ سبز نشان داد، فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد مسابقات فوتبال آتی در لیگ این کشور با حضور تماشاچی‌ها برگزار خواهد شد؛ موضوعی که باعث شد مجارها به اولین کشوری تبدیل شوند که به هواداران برای حضور در ورزشگاه اجازه خواهند داد.

 

در همین راستا نیز روز گذشته فینال جام حذفی مجارستان در حالی به میزبانی شهر بوداپست برگزار شد که ۱۰ هزار نفر تماشاگر درون ورزشگاه حضور داشت. البته در حین انجام بازی مسائل مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شده بود و تماشاگران با فاصله مطمئن از یکدیگر روی سکوها نشسته بودند.

 

بعد از پایان بازی اما تمام قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی زیر پا گذاشته شد چراکه بعد از پیروزی تیم هونود و قهرمانی این تیم تمام تماشاگران خوشحالی خود را درست مانند قبل از شیوع ویروس کرونا با هم تقسیم کردند و بازیکنان هونود نیز بدون رعایت هیچ پروتکل بهداشتی جشن قهرمانی خود را برگزار کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.