حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1688133/13 زمان: 21:18   1399/03/17 بازدید: 1,921

شک نکنید در لیگ برتر می‌مانیم؛

غلامعلی‌تبار: نباید حق تیمی ضایع شود

مدافع شاهین شهرداری امیدوار است با برگزاری بازی‌های لیگ برتر تیم‌ها به جایگاه واقعی خود برسند.

به گزارش "ورزش سه"، مرتضی غلامعلی‌تبار در حاشیه اردوی شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: شرایط خیلی خوبی در تیم ما حاکم است. از زمانی که سازمان لیگ برنامه‌های بازی‌ها و تمرینات را به ما اعلام کرد، از اول خرداد به مدت ۸ روز در دو نوبت در بوشهر تمرینات‌مان را شروع کردیم و آماده‌سازی خوبی داشتیم. چهار، پنج روز است در اردو هستیم و شرایط خیلی خوبی داریم. با برنامه پیش می‌رویم و شرایط مطلوبی در تیم ما حاکم است.

او ادامه داد: کادر فنی ما پیگیر تمرینات انفرادی بازیکنان بود ولی نمی‌توانستیم به صورت متمرکز کار کنیم، اما بازیکنان حرفه‌ای هستند و باید شرایط بدنی خود را در حد مطلوبی نگه می‌داشتند تا در زمان بازی‌ها به مشکل نخورند.

 

مدافع شاهین شهرداری بوشهر درباره آخرین وضعیت حضور میشو در تمرینات این تیم ابراز کرد: تمام تمرینات ما با دستور میشو و زیر نظر آقای کریمیان انجام می‌شود. فکر می‌کنم کادر فنی تیم روزانه سه، چهار با میشو در ارتباط هستند و امیدوار هستم هرچه زودتر به جمع ما برگردند.

 

غلامعلی‌تبار تصریح کرد: شرایطی که حاکم شده، حتی ما بازیکنان هم از نظر روحی وضعیت مطلوبی نداریم و با استرس کار می‌کنیم. امیدوار هستم آقای میشو برگردد و با حضور ایشان تمریناتمان را ادامه دهیم.

 

او یادآور شد: شک ندارم که شاهین در لیگ برتر می‌ماند. در پنج هفته نیم‌فصل دوم، بهترین امتیازات را جمع کردیم و در این ۵ مسابقه از نظر امتیازی پس از پرسپولیس قرار می‌گیریم. ۱۰ امتیاز به دست آوردیم و شرایط خیلی خوبی داریم.

بازیکن شاهین شهرداری بوشهر درباره ادامه یا لغو بازی‌های لیگ برتر عنوان کرد: شرایط بسیار سختی است. اسم باشگاه‌های ایران حرفه‌ای است ولی اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، شرایط خوبی نمی‌بینیم. امیدوار هستم برنامه فدراسیون و سازمان لیگ اجرا شود و ما نیز تابع تصمیمات آنها هستیم. ان‌شاءالله شرایط به خوبی پیش برود و بازی‌ها هم برگزار شود تا حق تیمی تضییع نشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.