کد خبر : 1689178 | 23 خرداد 1399 ساعت 13:16 | 26.8K بازدید | 1 دیدگاه

قرارداد نیلسون با پرسپولیس شش برابر شد!

در حالی که پرسپولیس با پرداخت ۶۰۰ میلیون تومان می‌توانست در پایان لیگ چهاردهم با نیلسون کوریا جونیور تسویه کند اما حالا برای پرداخت نیمی از آن باید یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان بپردازد.

قرارداد نیلسون با پرسپولیس شش برابر شد!

به گزارش ورزش سه، پرونده شکایت نیلسون کوریا از پرسپولیس برای گرفتن باقی مانده مطالبات خود به مرحله آخر رسیده و حالا سرخپوشان فرصت محدودیت برای پرداخت طلب خود دارند. این در حالی است که نیلسون در زمستان سال ۱۳۹۳ جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد و در واقع سرخ ها پنج سال برای پرداخت دستمزد وی فرصت داشتند.

 

او که در لیگ دوازدهم و سیزدهم عملکرد خوبی با پیراهن پرسپولیس داشت، در لیگ چهاردهم نیز قراردادی به ارزش ۲۰۰ هزار دلار با قرمزها بست اما در نیم فصل با تصمیم حمید درخشان در لیست مازاد قرار گرفت. او از دو فصل و نیمی که در پرسپولیس بود، حدود ۸۷ هزار دلار طلبکار است که با هزینه های دادرسی حدود ۱۰۰ هزار دلار برای تیم سابقش آب می‌خورد؛ یعنی با نرخ فعلی دلار ۱.۸ میلیارد تومان.

 

نکته جالب این است که اگر پرسپولیس به موقع طلب نیلسون را پرداخت می‌کرد، این رقم چیزی حدود ۳۰۰ میلیون تومان یا حتی کمتر بود اما با گذشت زمان و کاهش ارزش پول ملی، طلب ستاره برزیلی هم شش برابر شده است.

 

992529

 

این در حالی است که روز گذشته خواجه‌وند مسئول حقوقی پرسپولیس گفته که این باشگاه فرصت تجدیدنظرخواهی در دادگاه عالی ورزش را هم دارد اما به خاطر سابقه خوب این بازیکن نمی‌خواهد دست به چنین کاری بزند!

 

پرسپولیسی‌ها البته امیدوارند که این رقم را از درآمدهای خود در فیفا بپردازند و ادعا کرده‌اند که فدراسیون جهانی فوتبال با درخواست آن ها موافقت کرده‌ است.

دیدگاهها