حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692488/4 زمان: 22:11   1399/04/08 بازدید: 23,433

اسکوچیچ  و دیوار زشت استادیوم لیگ برتری (عکس)

سرمربی کروات تازه به خدمت گرفته شده فوتبال ایران امروز با حضور در استادیوم شهدای شهر قدس، عملکرد بازیکنان دو تیم پیکان و پرسپولیس را زیر نظر گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ که بعد از قطع همکاری مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شده و کارش را استارت زده، با شروع دوباره لیگ برتر در استادیوم شهدای شهر قدس حضور یافت و عملکرد دو تیم پیکان و پرسپولیس را زیر نظر گرفت.

 

 

نکته جالب توجه تصویر بکگراند شکار شده از دراگان اسکوچیچ است که نشان دهنده مراحل بازسازی استادیوم شهدای شهر قدس است. یک دورنمای کاملا واضح از وضعیت نابسامان فوتبال ایران و زیرساخت‌های آن که یک چالش بزرگ را پیش پای دراگان قرار داده است. چالشی که باید با عبور از مرحله انتخابی جام جهانی همراه شود و ناامیدی ناشی از انتخاب نادرستی که صورت گرفت و شانس تیم ملی برای صعود را کمرنگ کرده را جبران کند.

 

دراگان اسکوچیچ که هنوز کار رسمی خود را با تیم ملی استارت نزده اما در این مدت کاملا تحت فشار کارشناسان و منتقدان تیم ملی قرار داشته، امیدوار است بتواند در ادامه و با شروع جدی کارش در تیم ملی، اتفاق روشنی را برای دستیابی به اعتماد عمومی جلب کند. باید دید او نیز همانند کارلوس کی روش قادر به ساختن ساختار مناسبی که برای پیشرفت و موفقیت لازم است خواهد بود یا خیر.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.