حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692553/1 زمان: 10:01   1399/04/09 بازدید: 1,268

صالحی‌امیری: جودو دوباره به اوج باز می‌گردد

رییس کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند. ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند.

به گزارش "ورزش سه"، سید رضا صالحی‌امیری در دیدار با مسئولان فدراسیون جودو صحبت‌هایی را به شرح زیر انجام داد:

 

*آینده جودو از نظر من روشن است و آینده از آن کسانی است که مقابل رفتار فدراسیون جهانی مقاومت کردند.

 

*جودو دوباره به اوج باز می‌گردد و در همه استان‌ها نسل جوان به عرصه آسیا، جهان و المپیک بازخواهند گشت. در واقع با نگاه امیدوار کننده معتقدم روز‌های اوج جودو در پیش است.

 

*مجموعه مدیریت جودو و آرش میراسماعیلی با انگیزه و جدی توانست این خانواده بزرگ را با وجود چالش‌ها حفظ و رویداد‌ها را برگزار کنند و این انسجام قابل تقدیر است.

 

*ما از همه ظرفیت‌ها برای حقانیت جودو استفاده کردیم و بیش از ۲۰ ملاقات با اعضای هیئت اجرایی IOC و مسئولین آن و فدراسیون‌های جهانی داشتیم. همچنین چهار مکاتبه با توماس باخ داشتیم و ثابت کردیم رفتار ویزر سیاسی و انتقام‌جویانه است. در دیدار من و سلطانی‌فر با توماس باخ و مدیران ارشد کمیته بین‌المللی المپیک نیز این موضوع مطرح شد. در صورت رسیدگی عادلانه نتیجه CAS به نفع ما خواهد بود.

 

*بیش از ۱۰۰ ساعت برای دفاع از حقانیت جودو وقت داشتیم و هنوز هم دنبال آن هستیم. هفته قبل من و وزیر و علی‌نژاد با میراسماعیلی جلسه داشتیم. امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند، زیرا ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.