حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692659/2 زمان: 17:00   1399/04/09 بازدید: 5,417

اولتیماتوم رییس مجمع نمایندگان خوزستان برای شیخ الوزراء

مشکل تیمهای نفتی حل نشود وزیر را استیضاح می کنیم 

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به کاهش بودجه تیم‌های نفتی، گفت: تیم‌های نفتی، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی هستند .

به گزارش ورزش سه ، سیدکریم حسینی اظهار کرد: فضاهای ورزشی موجود مثل خانه‌های ما در حوزه ورزش است و واقعا در بازدیدی که از ورزشگاه غدیر اهواز داشتیم، با صحنه‌های بدی مواجه شدم و این که چرا به این روز افتاده است را نمی‌دانم و حتی تردید کردم که آیا واقعا آب سیل است که در این ورزشگاه تاکنون باقی مانده است یا خیر؟ به هر حال صحنه‌های بدی در این ورزشگاه ایجاد شده است.

 

وی ادامه داد: چمنی که زمانی از آن به عنوان بهترین زمین چمن ورزشگاه ایران نام برده می‌شد و خود ورزشگاه نیز جزو پنج ورزشگاه برتر کشور است، اکنون به روزی افتاده است که جای تاسف دارد. البته تا زمانی که وضعیت ورزشگاه غدیر اصلاح شود، پیگیر وضعیت آن هستیم. 

 

عضو فراکسیون ورزش مجلس همچنین در خصوص کاهش بودجه تیم‌های نفتی، گفت: به عنوان نماینده مردم اهواز و رئیس مجمع نمایندگان استان باید بگویم، متاسفانه انگار وزیر نفت عزم خود را جزم کرده است که در این سال آخر تمام روال طبیعی کارها را در تمام حوزه‌ها از جمله ورزش، بر هم بزند. در بحث ورزش استان، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی، تیم‌های ورزشی تحت پوشش نفت است. این که آقای وزیر بیاید اینگونه رفتار کند، محل تردید است و ابهاماتی را برای ما ایجاد کرده است و قطعا در مجلس این مهم را دنبال خواهیم کرد و حتی اگر به سوال، تذکر و حتی استیضاح وزیر نفت هم بکشد، این موضوع را دنبال می‌کنیم.

 

وی درباره مطالبه مردم خوزستان از وزیر نفت برای حمایت از ورزش نیز گفت: من به اتفاق دیگر نمایندگان مردم استان خوزستان این مطالبه را دنبال خواهیم کرد. ضمن این که موارد دیگری در مورد دکل‌های نفتی، مسائل کارگری و مسائل استخدامی در نفت را هم به شکل جدی دنبال خواهیم کرد.

 جهاد زرگانی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.